Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

Kas teile meeldib twilight? Olete lugenud läbi kõik osad?

+10
LadyLiizu
kkkatrin1
semi
Mirruuu
Barbii
Grrrh
kiizuliizu
kessumusi
Greete
Annabel-K
14 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Annabel-K

Annabel-K
Silmariivaja
Silmariivaja

ma olen kõik raamatud läbilugenud, raamat parem kui film.

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Ma olen ainult esimese osa läbi lugenud, ehk "Videvik". Arvasin, et lahe, aga jah, ei meeldi eriti Very Happy

kessumusi

kessumusi
Pilgumagnet
Pilgumagnet

ma olen päikesevarjutuse läbi lugenud ja noorkuu ka , minuarust on need raamatud palju paremad , nad teevad filmis hoopis teistmoodi osad asjad Very Happy

Külaline


Külaline

Ei meeldi. Ning pole lugenud, ega filmi vaatanud. Very Happy

kiizuliizu

kiizuliizu
Silmariivaja
Silmariivaja

mulle meeldivad need filmid Very Happy ma raamatuid pole lugenud Very Happy

Annabel-K

Annabel-K
Silmariivaja
Silmariivaja

filmis on point toodud välja, aga raamatus mulle meeldisid mulle kirjeldused.

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

vihkan twilighti Smile

Barbii

Barbii
Silmariivaja
Silmariivaja

Olen lugenud kõiki ja kahte esimest filmi vaadanud ka. Ma ei saa aru, miks kõik sellest hulluvad, mulle küll eriti pinget ei paku ... ainult viimane osa on hea.

Mirruuu

Mirruuu
Silmariivaja
Silmariivaja

4 raamatut, kaks esimest filmi. filmid eriti ei meeldi, raamatud olid üli Smile

semi

semi
Stiilne
Stiilne

pole ei lugenud ega näinud seetõttu ei saa öelda et meeldiks , samas ei saa ka öelda et mulle twilight ei meeldi , kunagi loen läbi siis jagan muljeid : )

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

2 raamatut olen lugend . ja ühte filmi näind
alguses meeldis väga , aga nüüd pole huvitunud väga sellest Very Happy:D

LadyLiizu

LadyLiizu
Silmariivaja
Silmariivaja

Olen kõiki raamatuid lugenud ja 2 esimest filmi on ka vaadatud. Lähiajal lähen kindlasti kolmandat ka vaatama. Super filmid ja raamatud minu arvates. Ma ei saa videvikuvihkajatest aru. Enamik pole neid tõenäoliselt lihtsalt lugenud/vaadanud filme, seega arvavad et see on jama. Aga EI OLE. Very Happy

Helen

Helen
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Olen lugenud kõik raamatud läbi , suhteliselt meeldib Smile
kahte esimest filmi olen näinud. Päikesevarjutust lähen nüüd kunagi vaatama Smile

P-R.

P-R.
Moderaator
Moderaator

raamatud olen läbi lugend ja kõikki kolme filmi on näinud, normaalne.

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

LadyLiizu kirjutas:Olen kõiki raamatuid lugenud ja 2 esimest filmi on ka vaadatud. Lähiajal lähen kindlasti kolmandat ka vaatama. Super filmid ja raamatud minu arvates. Ma ei saa videvikuvihkajatest aru. Enamik pole neid tõenäoliselt lihtsalt lugenud/vaadanud filme, seega arvavad et see on jama. Aga EI OLE. Very Happy

Igaühel on ju oma arvamus või mis? Nii et need, kellele ei meeldi Videvik, ei pea näitama, et nad armastavad seda ju ;D

LadyLiizu

LadyLiizu
Silmariivaja
Silmariivaja

Greete kirjutas:
LadyLiizu kirjutas:Olen kõiki raamatuid lugenud ja 2 esimest filmi on ka vaadatud. Lähiajal lähen kindlasti kolmandat ka vaatama. Super filmid ja raamatud minu arvates. Ma ei saa videvikuvihkajatest aru. Enamik pole neid tõenäoliselt lihtsalt lugenud/vaadanud filme, seega arvavad et see on jama. Aga EI OLE. Very Happy

Igaühel on ju oma arvamus või mis? Nii et need, kellele ei meeldi Videvik, ei pea näitama, et nad armastavad seda ju ;D


Ma ei mõelnudki seda nii, et kõik seda armastama peavad. Lihtsalt tundub naljakas, kuidas mõnele nii head raamatud/filmid ei meeldi. Loomulikult on see igaühe enda asi, mis talle meeldib ja mis mitte.

Külaline


Külaline

Ei,meeldi:)2filmi olen näinud ja 3 raamatut läbi lugenud.Mulle selline asi peale küll ei lähe.Tean seda ,et ükskord mu klassiõde sõimas mind läbi kuna avaldasin arvamuse videviku kohta.

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

raamatut pole lugenud , filmi olen pooleldi ära vaadanud , kuid üldse ei meeldinud.

Pirrku

Pirrku
Silmariivaja
Silmariivaja

Mulle mingi alguses meeldisid suht need raamatud ja filmid aga mingi paari nädala pärast hakkas natu tüütuks muutuma ja kõik mingi koolis rääkisid sellst. Mul hakkas nagu natu see juba üle viskama aga muidu raamatud on paremad kui filmid.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele