Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

ehted, needid .

+27
katz
Kkohuke
GäL
AnnuOlen
Kami
merkkka
mari4551
Maarja-Liis
Glammy.
Innnii
krisshu
Njäuh
zuprise
bellu
Girlmaster
P-R.
bbrixu
Liiiisuuu
printsess
kiizuliizu
LIIIISI
sugar
Greete
-annuu--
ksks
MissNobody
kkkatrin1
31 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

1ehted, needid . Empty ehted, needid . Nelj Juul 22, 2010 9:31 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Kuidas suhtute ehetesse?
Kuld või hõbe?
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?


Mulle meeldivad ehted. Igapäevaselt kannan kõrvarõngaid, kahte kaelakeed, kahte sõrmust . Kõik peale sõrmuste on saadud minu jaoks kallite inimeste käest ja minu jaoks on tähtis, et nad alati minu lähedal oleksid. Mina eelistan hõbedat, aga ka mõned kullast ehted on olemas.
Mulle needistamine meeldib. Mulle meeldib see valu, mis siis tekib.
Mul endal on huuleneedi auk, aga neeti ma enam ei kanna kuna lihtsalt ära tüdinud. ja siis on 7 kõrvaauku. 2neist üleval pool, sellest kondist vms läbi. Plaanis on teha veel nabaneet. Vanemad on mul muidu suht vastu sellisele asjale. Ma imestan, et nad mul huuleneedi lubasid teha ja nabaneedi lubasid ka alles detsembris teha.

2ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Nelj Juul 22, 2010 9:46 pm

MissNobody

MissNobody
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Ma naq ei kannagi midagi igapäevaselt,kui siis,ainult 3 kõrvaauku vasakus kõrvas, mulle meeldib nii kuld kui ka hõbe,tahan ka endale ülesse,sinna kondi juurde üht auku, tahan ka nabaneeti endale hullult, tegin ise kõrvarõnga augud,kaks salongis,neli ise,haaknõelaga Very Happy Vasakus on 4 auku,paremas üks, oli kaks. Ma ei saanud magada enne,ja sellepärast võtsin paremast kõrvast ära Very Happy Nüüd kasvab kinni vms,

3ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Nelj Juul 22, 2010 10:37 pm

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Kuidas suhtute ehetesse? Meeldivad väga
Kuld või hõbe? kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Meeldib kanda sõrmuseid ja kõrvarõngaid ,, ning neid kannan ka igapäevaselt .

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Nendesse , kes needistavad end normaalsuse piires , suhtun hästi .
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Endal on 4 kõrvaauku . Väga meeldib kulmuneet , kuid endale ei teeks .
Kohe kindlasti ei teeks aga keeleneeti .

4ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Nelj Juul 22, 2010 10:45 pm

-annuu--

-annuu--
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Kuidas suhtute ehetesse? meeldivad
Kuld või hõbe? pigem eelistan hõbedat
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? igapäevaselt kannan hõbedast kaelekeed, millel on minu jaoks tähendus, meeldib kanda sõrmuseid..

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?tavaliselt
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?endal neete pole. ainult kõrvaaugud. kunagi tahtsin keeleneeti. enam ei taha kohe üldse. pole kavaski rohkem end augustada

5ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Nelj Juul 22, 2010 10:48 pm

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Kuidas suhtute ehetesse? Ilusad, kui nendega ei liialdata, selles mõttes, et igal pool pole kaelakeid, prosse, sõrmuseid jne korraga.
Kuld või hõbe? Meeldivad rohkem hõbedased asjad.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Meeldib kanda kaelakette. Igapäevaselt kannan hõbedast kaelaketti, kuna see lihtsalt meeldib mulle ja selle kinkis mulle mu vana pinginaaber eelmisest koolist. Ilmselt ongi sellepärast selle tähendus mulle nii suur. Wink

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Samamoodi nagu alguseski kirjutasin - vahet pole, kui ei ole sellega liialdatud.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Endal on vaid kõrvaaugud. Tahaks teha labretti vms. Ei meeldi põseneedid ja nibuneedid Very Happy

6ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Laup Juul 24, 2010 6:46 pm

sugar

sugar
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Kuidas suhtute ehetesse? ilusad on
Kuld või hõbe? hõbe
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? kaelakett igapäev

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? ei ole vastu ega poolt
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?

endal on monroe , ennem oli snakebites ja labret , praegu kõrvaauke 4 tk

7ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Laup Juul 24, 2010 8:41 pm

LIIIISI

LIIIISI
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? ilusad
Kuld või hõbe? kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? meeldib kanda kaelakette, kus on otsas mingi suur ripats vms. sest need on lihtsalt lahedad ja ilusad Very Happy , igapäevaselt kannan kõrvarõngaid
Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? tavaliselt
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? endal on kaks kõrvaauku, plaanis pole rohkem midagi teha, kindlasti ei teeks kulmu ja huuleneeti Very Happy

8ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Laup Juul 24, 2010 8:45 pm

Külaline


Külaline

Kuidas suhtute ehetesse?hästi
Kuld või hõbe?hõbe
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?kõrvarõngaid,sest meeldivad

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?Minul vahet pole,ükskõikselt
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?-

9ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Laup Juul 24, 2010 10:09 pm

kiizuliizu

kiizuliizu
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?ilusad
Kuld või hõbe?mõlemad
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?tavalisi kette ilusate ripatsitega, kõrvarõngaid igapäev,sest ilusad on ju Very Happy

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?need kellel näos needid,need eriti ei meeldi Very Happy
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? 5 auku kõrvas, nabaneeti tahaks , kohe kindlasti ei teeeks näkku neete !!!!!

10ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Aug 02, 2010 12:16 am

printsess

printsess
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? h2sti
Kuld või hõbe? h6be
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Kaelaketti, s6rmust ja k6rvar6ngaid. Harjunud lihtsalt.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Siis h2sti, kui normaalsuse piires needistatakse.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Neli k6rvar6nga auku ja nabaneet. Rohkem enam midagi juurde ei tee. Elusees ei teeks kulmu- ega keeleneeti. Very Happy

11ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Aug 02, 2010 9:27 pm

Liiiisuuu

Liiiisuuu
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? hästi Very Happy
Kuld või hõbe? kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? meeldib kanda kõrvarõngaid. ja igapäevaselt ei taha eriti midagi kanda, sest see on väsitaav Very Happy

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? normaalselt
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?mul ei olegi neeti. aga kindlasti ei teeks keeleneeti

12ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Teis Aug 03, 2010 12:48 am

bbrixu


Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? HÄSTI Smile
Kuld või hõbe? hõbe
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? meeldib nabaneeti ,kõrvarõngaid ,kaelakette, käekette, jalakette , sõrmuseid jms .
igapäevaselt nabaneeti .

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? hästi suhtun
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? 4 kõrvarõngaauku ( 2ühelppool ja 2teisel ) ja nabaneet .
rohkem ei taha .

13ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Teis Aug 03, 2010 3:31 am

P-R.

P-R.
Moderaator
Moderaator

Kuidas suhtute ehetesse? normaalne värk
Kuld või hõbe? hõbe
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? igapäev kannan sõrmuseid

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? las needistavad, pole minu asi Very Happy
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? tahan endale vasakusse kõrva ühte auku juurde ja paremasse kahte auku juurde



Viimati muutis seda P-R. (Püh Nov 28, 2010 5:20 pm). Kokku muudetud 1 kord

14ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Teis Sept 21, 2010 10:26 pm

Külaline


Külaline

Kuidas suhtute ehetesse? meeldivad ja ka kannan , kuid ei meeldi mingi plikalikud ninnunännu ehted .. meeldivad omapärased ehted , kõige enam enda tehtud.. Smile
Kuld või hõbe?hõbe , kuid meeldib ka vask ..
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? enda tehtud , mitte plikalikke ! mõned tähenduslikut käepaelad ja kettid .. ning kõrvarõngad ..

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? tehku ! ja osadele isegi sobivad , ning enamjaolt tähendavad need midagi , mingi elusündmus , või midagi säärast.. samuti ka tatokad .. kuid ei salli seda kui oled totaalselt ära needistanud nii oma näe kui ka keha :S:S
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? mõlemas kõrvas kaks tükki..sooviks oleks teha veel ka keeleneet, vahepeal tahtsin ka huuleneeti..aga ema ei luba :S ja kohe kindlasti ei kavatse teha allapoole vööd neete ja muidugiga nibud , ülejäänud on rohkem mõeldavad veel Very Happy

15ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Püh Sept 26, 2010 1:19 am

Girlmaster

Girlmaster
Admin
Admin

Kuidas suhtute ehetesse? outfit pole ilma ehetetta tervik.
Kuld või hõbe? mõlemad meeldivad, kuigi hõbe sobib vist veidi rohke.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?Tavaliselt kannan kindlasti kõrvarõngaid ja käeketti.Teen ka ise ehteid. Isetehtud ehted on omapärased ja huvitavad .

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?ei meeldi eriti ...tavaliselt läheb nii, et kui ühe korra on kuskile neet tehtud siis tehakse alati veel juurde ... ja see on juba ülepakutud ja ülepakutud pole hea .
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Endal ainult kõrvarõngad ja ei kavatse ka juurde teha mingeid neete vms .

16ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Püh Sept 26, 2010 3:07 am

bellu

bellu
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Kui ehteid pole siis asi on kuidagi väga...üksluine? See teebki riided eriliseks ja ehted lisavad vürtsi kah.
Kuld või hõbe? Hõbe meeldib rohkeb, kuid kullalgi pole viga..
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Oma eesnimega kaelaketti kannan igapäevaselt, see kuidagi iseloomustab mind vm Very Happy Ma ei tea, mulle meeldib Very Happy


Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Kuidagi ei suhtu, ise teavad mis teevad, kuid ei meeldi kui ülepakutakse ja rõvedaks minnakse..
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Ühtegi neeti pole...veel. Plaanis on teha kõrvaaugud Smile

17ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Püh Sept 26, 2010 11:45 pm

zuprise

zuprise
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? mulle meeldivad
Kuld või hõbe?pigem hõbe, kuid oleneb
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?meeldib suht kõike kanda, endal on kaks kaelakeed, sõrmus ja neli kõrvarõngast must have on ja muidu meeldivad veel käevõrud ja pikad ketid ja sõrmused ka
Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?nende oma valik, ma üleliialdama ei hakkaks
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? on neli kõrvaauku, tahaks teha veel paar juurde ja ei hakka vist nägu reostama ja jätan selle puhtaks ning nabaneet ei ole mulle ka ei tead missugune must have asi

http://zuprise.blogspot.com/

18ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Sept 27, 2010 2:18 am

Njäuh


Silmariivaja
Silmariivaja

Ehetest eelistan kanda hõbedasi. Igapäevaselt väljaminnes kannan kõrvarõngaid, sõrmuseid ja käekella. Tegelen ka ise ehete nikerdamisega müügiks, kel huvi võib uurida : http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/409360

19ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Sept 27, 2010 2:20 am

Njäuh


Silmariivaja
Silmariivaja

Ahjaa, omasin ka ühte neeti näopiirkonnas u 5 aastat, aga otsustasin selle ära võtta. Kõrvaauke on hetkel 7, kunagi oli 8.

20ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Sept 27, 2010 3:34 am

krisshu

krisshu
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? hästi ikka Smile
Kuld või hõbe? mõlemad,oleneb ülejäänud riietusest
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? suuri, väljapaistvaid

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? norm, aga mitte ka liiga palju
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?
ainult kõrvaaugud, pole plaanis midgai teha, iialgi ei teeks ninaneeti, kulmuneeti ega keeleneeti

21ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Esm Sept 27, 2010 5:23 pm

Innnii

Innnii
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Hästii.
Kuld või hõbe? Pigem Kuld.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Sõrmus, pärlid.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Ei meeldi. Aga tehku mis tahavad.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Kõrvaaugud on. Aga tahaks natuke keeleneeti Very Happy

22ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Teis Sept 28, 2010 1:43 am

Glammy.

Glammy.
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?Mulle meeldiavad.
Kuld või hõbe?Hõbe pigem. Very Happy
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? pole midagi mindlat , mida ma igapäev kannan, kõrvarõngaid ei hakka isegi igapäevaselt. Smile

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?Nende enda asi suht.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?Kõrvarõnga augud on hetkel, tahaks nabanetti, ha igasugustesse imekohtadesse ei teeks neid. Very Happy

23ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Reede Okt 01, 2010 8:33 pm

Maarja-Liis

Maarja-Liis
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Hästi
Kuld või hõbe? Oleneb kõigest, ei ole kindlat.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Meeldib kanda kindlasti kõrvarõngaid, kaelakeesi, sõrmuseid jne...Igapäevaselt kannan tavaliselt kõrvarõngaid ja kaelakeed.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Ausalt öeldes ei arva ma nendest midagi, ise üle ei liialdaks.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Endal on kaks kõrvarõnga auku.

24ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Teis Okt 05, 2010 2:24 am

mari4551

mari4551
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?meeldivad ehted aga kõik asjad peavad olema tasakaalus ja kokku sobima.
Kuld või hõbe? kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? mul on kaks kindlat sõrmust mis on koguaeg sõrmes ja kett on ka koguaeg kaelas, kõrvarõngaid kannan ka aga vahel unustan kõrva panna.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?see on inimese enda asi mida ta endaga teeb, mõnele sobib see kui ta on neete täis.
Mis needid teil endal on?kõrvarõngad ja nabaneet. Millised on plaanis veel teha?ei taha midagi juurde teha
Milliseid kohe kindlasti ei teeks?nibuneete ja selliseid

25ehted, needid . Empty Re: ehted, needid . Kolm Okt 06, 2010 1:05 am

merkkka

merkkka
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? ilma ei saakski
Kuld või hõbe? hõbe , kuld ei sobi mullle.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Oleneb päevast, oleneb tujust, oleneb kuhu minek Very Happy Igapäevaselt kõrvarõngaid.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Tehke mida tahate ! Ei suhtu kuidagi.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Endal on kummasgi kõrvas üks auk aga tahaks vasakusse kõrva veel õhte auku ning keeleneeti tahaks kah , aga selle ma saan siis kui ma saan 16 Milliseid kohe kindlasti ei teeks? ma arvan , et nibukaid Very Happy

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele