Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

Aforismid & mõtteterad !

+19
Greete
Grrrh
kkkatrin1
semi
biku
Signe
ksks
musagirl
Ellukas
Sillu
kiiisu
maaarjaly
Eternity
rriinu
liisa
meku55
ppätu
Helen
sugar
23 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

26Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 2:04 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

1. Unistused purunevad tükkideks ja jooksevad nagu sõre liiv sõrmede vahelt.
2. Purusta ahelad, mis sind seovad. Ole vaba ja lenda!
3. Raske on võidelda tundmatu vaenlasega. Varem või hiljem peab talle silma vaatama.
4. Mõte temale kõditab natuke, aga ma ei julge unistustesse laskuda, sest olen varem põletada saanud.
5. Kõige raskem on põgeneda iseenda eest.
6. Armastust on raske vastu võtta. Anda on raske, aga vastu võtta on võib-olla veel raskem.
7. Mida vähem sa millestki või kellestki sõltud, seda suurem on su vabadus.
8. Kes hoolib mu elust, kui isegi mina seda ei tee?
9. Keegi ei saa minust aru, ei näe minu kannatusi ega tunne minu hinge sügavusi.
10. So many nights I find myself thinking about him.
11. I know I’ll never be good enough for him.
12. I know that in your life there’s no place for me.
13. Will you try to take me in your heart again?
14. Do you feel that we could be more than just good friends?
15. I know that the things between us can’t be the same.
16. We are here to change the world.
17. Everybody wants to stay in people’s memories.
18. It feels so right, so what the hell it can’t be right?
19. Lies stay and they won’t go anywhere.
20. I said: „I’m sorry!“ but I know I’m not. You said „Don’t worry!“ but there’s much to worry about.
21. We’re never gonna change the world.
22. Troubles find you, you can’t escape.
23. I need someone, who would understand me, whatever I would say.
24. I never asked for happiness, but this is way too far from it.
25. You promised me, you’ll never leave.
26. Sometimes I need to lean on you, but you don’t care at all.
27. Friends notice you, when you’re away and they feel sorry.
28. Our freedom is gone, because we don’t fight for our own rights.
29. We feel tonight the strongest love we’ve had together.
30. We sit there waiting for the train, the raindrops falling on your face. It doesn’t matter.
31. I slowly whisper in your ear, but seems that you don’t even hear. Because you’re dreaming.
32. The clock stops, you can never sleep again.
33. The rain will wash away the pain.
34. I’m standing on the rooftop, ready to fall.
35. I never meant to make you cry.
36. Have I told, how good it feels to be me, when I’m with you?
37. You’re the drug that keeps me from dying.
38. I wanna scream until it hurts.
39. My dreams will never change.
40. Fucking up my friendships is weaking my will.
41. Girls don’t like boys, girls like cars and money.
42. Every girl is a princess, every blonde is a queen.
43. Why drink and drive, if you can smoke and fly?
44. I’ll always remember our first days together.
45. I can’t sleep until the last star leaves the sky.
46. Why does it have to end this way?
47. I can almost touch you, but you don’t even know I’m here.
48. If you go away, that would be my darkest day.
49. If I lose you, I think I would die.
50. I know a place, where we could dance the night away.
51. I’ve lost everything.
52. Eriliselt arg on see, kes ei julge teistest erineda.
53. Armastusest vihkamiseni on vaid üks samm.
54. Noorus on aeg, mil mõistad, millist maski pead kandma.
55. Parem rikkuda oma noorus, kui jätta see kasutamata.
56. Elu eesmärk on selle lõpp.
57. Elu on nagu sibul, mida kooritakse nuttes.
58. Peegel on aus: ta ei löö kunagi selja tagant, vaid ikka näkku.
59. Ära loe ajalugu – tee seda!
60. Armastus on auk südames.
61. Reeglid on selleks, et neid rikkuda.
62. Valu võib ju alla neelata, kuid armid jäävad.
63. Armastust ei ole olemas. See, mida peetakse armastuseks, on ainult pettus. Oled lasknud end alt vedada. Ainuke õige armastus on enesearmastus. Armasta iseennast, siis armastab sind maailm.
64. Kui sa midagi ei näe, ei tähenda, et seda pole olemas.
65. Kui mina lähen, ei hakka ma ennast grillima. Ma lendan ära!
66. Don’t try to grow up too fast, there’s time for you.
67. I want to feel the energy inside.
68. We laugh, we cry and we never deny those feelings that we have.
69. Troubles leave us, when we fall asleep.
70. I want to cross the border and go.
71. You’ll be grateful for all the good times, when they’re gone.
72. Lies tear us apart.
73. Still there’s a hope that I’ll see you.
74. Drinking’ doping, awesome parties have made you fall apart.
75. I can’t sleep, I have these haunting memories.
76. Why did summer come to an end? School starts again and it extends.
77. You’ll say that I’ll be loser, but life will teach and I’ll learn.
78. We leave tonight, but we don’t know where.
79. There’s not much time to waste, because we’re leaving.
80. Fly as high as you can.
81. My love was all that you needed from me.
82. Näe meid jooksmas teisel pool, saatus naerdes homse toob.
83. Surma vari hajub vähehaaval aja möödudes. Kunagi pole enamat kui õhuke klaassein su oleviku ja mineviku rusude vahel.
84. Meeste maailmas on võime seksiga normaalselt hakkama saada sama tähtis kui elu ise, igasugune kõrvalekalle on talumatu valu.
85. Igapäevase elu tähtsusetud pisiasjad on nagu õhus hõljuv tolm.
86. Vale koht, valed rollid, kuid ühine pühendumine elu igavesti noorele unistusele, kui kehad on juba rüvetatud ja meeli ei saa enam päästa.
87. Hoolitsege oma armastuse eest. Armastus on kõige võimsam asi maa peal. See võib su lendama ja asju unustama panna.
88. Kena laps hävineb ilma armastuseta kiiresti, sest ta pole elu suhtes immuunne.
89. Igaüks, kes seisab väljaspool normaalsuse piire, eriti kõik psühhohaigla patsiendid, on imetlust väärt.
90. Hullumeelseid inimesi ainult peetaks hulludeks ülejäänud ühiskonna poolt, kuna ei suudeta mõista nende intelligentsust.
91. Ilu on ainult siis usaldusväärne, kui see on ühenduses surmaga, lootusega või isegi kurjusega.
92. Laevad, lained, öömust rohi, pimestav neoonvalgus ja uskumatud kõrghooned – kõik need materiaalse õitsengu märgid on armujoogiks, mida linn kasutab enda mürgitamiseks.
93. Armastus on ime, mida ihu ei suuda jäljendada ja vaimud saavad meist võitu.
94. Head tüdrukud lähevad taevasse, kui pahad tüdrukud lähevad igale poole.
95. Inimese saatus on nagu tuulelohe nöör. Üks ots on siin, maa peal, ja teine taevas. Saatuse eest pole end kuhugi peita.
96. Milline periood elust on see, mille nimel elada tasub?
97. Intelligentsus on mürk ja hullus on instinkt. Kui sa kasutad neid materiaalse kasu saamiseks, ei ole see õige. Lõpuks võib geenius sattuda hullemasse plindrisse kui idioot.
98. Ma tahan hõljuda öö teisele poole.
99. Meie elud on lühikesed ja kibedad ning romantilised unistused mööduvad jälgi jätmata.
100. Kui öö läheneb, hoia mind ja me tõuseme lendu.
101. Selles linnas, mis kunagi ei maga, on alati midagi salajast juhtumas.
102. Mida iganes seksi kohta ka ei räägitaks, ei saa seda nimetada väärikaks tegevuseks.
103. Ma olin teinud valiku mõtlematult, ma ei osanud vahet teha umbrohu ja lille vahel. Eksimine meessõbra valikul on naise jaoks kõige suurem alandus.
104. Laevad, lained, öömust rohi, pimestav neoonvalgus ja uskumatud kõrghooned – kõik need materiaalse õitsengu märgid on armujoogiks, mida linn kasutab enda mürgitamiseks. Neil pole meiega midagi pistmist, inimestega, kes nende keskel elavad. Meid võib tappa haigus või autoõnnetus, kuid linna õitseng, ta võimatu siluett on nagu planeet alalises liikumises.
105. Kas ei või naine teha valikut, mis põhineb lihtsalt ta oma tunnetel? Kas mehed tõepoolest usuvad, et naine ei saa ilma nendeta eksisteerida?
106. Ära tule mind tülitama. Ära koputa uksele. Ja ära kirjuta.
107. Inimene võib teha kõike, nii asju, mida tuleb teha kui ka neid, mida ei peaks tegema.
108. Naised on sündinud valetajad, eriti kui nad meeste vahel laveerivad. Mida keerulisem situatsioon, seda leidlikumad nad on. Sellest hetkest alates, kui nad rääkimise selgeks on saanud, valdavad nad valetamise kunsti.
109. Ma tahan igavesti magada ja mitte kunagi ärgata.
110. Meie armastus on pentsik kristall, vormitud rõhuva atmosfääri poolt, mis meid ümbritseb.
111. Mida rohkem tantsid, seda õnnelikumana ja ahelaist vabamana end tunned, kuni aurustud välja oma eksistentsist.
112. Kui ma tantsin, täituvad mu meeled fantaasiaga ja inspiratsioon purskub pidurdamatuse tunde ajel suure hooga välja.
113. Ära korda oma vabandusi, see on jõhker!
114. Nutan sellepärast, et näen kole välja. Kui ma nutan, tunnen end veidi paremini, võta teadmiseks.
115. Tuleb päev mil ma suren koledana, sest ma ei ole hea tüdruk ja jumal ei armasta selliseid tüdrukuid nagu mina.
116. Lapsepõlve sündmused tunduvad alati nii kauged, nagu oleksid nad juhtunud eelmises elus. Välja arvatud see õrnuse tunne, mis nii elavalt esile tõuseb, tundub kõik muu ebareaalne.
117. Mida lootusetumalt sa armastad, seda rohkem tabavad sind pettumused ja sünged luupainajad.
118. Monotoonsuse vastu võideldes toetad mitmekesisust, piirangute vastu võideldes toetad ohjeldamatut kirge, üksmeele vastu võideldes toetad hierarhiat, spinati vastu võideldes toetad tigusid nende kodades.
119. Igapäevases elus järgnevad asjad nii kiiresti üksteisele, pannes unustama aastaaegade vaheldumise ning selle, kui kiiresti aeg möödub.
120. Teadlased on ebainimlike eksperimentide käigus tõestanud, et kui inimene neljaks päevaks suletud ruumi lukustada, on ta valmis sööstma läbi akna nagu kivi katapuldist.
121. Inimesel on lihtne hulluks minna.
122. Rohi ja värske õhk on kõige hinnalisemad kingitused, mis elu võib sulle kingituseks anda.
123. Niikaua kui on olemas armastus ja ihalus, ümbritsevad metsi, järvi ja taevast vabadus ja armastus.
124. Reisimine ei anna ainult uut aja ja koha võimalust, mingil määral võib see mõjutada ka sinu vaimset ja füüsilist heaolu.
125. Armastuse ja seksi lahus hoidmine ei pruugi olla vastuolus terve ellusuhtumisega.
126. Naiste intuitsioon ja püüdlused on vormitud igapäevase rõhumise poolt ja nad otsivad elustiili, mis annab neile turvalisuse tunde.
127. Olen mures, et kui tegevustik välja kujuneb, võib see mõjutada minu tulevikku.
128. Kui ta põrgusse läheb, siis ei ole seal filme, mida vaadata, mugavaid ööriideid, mida selga panna, muusikaplaatide teavalikke helisid, mida kuulata – on vaid lämmatav igavus.
129. Auru all oleku tunne on vaimustav. Sa näed kõigi asjade positiivset külge, nagu siis, kui udu hajub.
130. Mehed ajavad ihade objekti taga isegi oma naise silme all.
131. Sind armastada ja sulle truu olla on kaks ise asja.
132. Ma ei karda suremist, kardan ainult igavat elu.
133. Inimesed võivad näida ükskõiksed, kuid see ei tähenda sugugi, et nad seda ka on.
134. Ta sõnad hõljusid mu kõrvu nagu suled, siis laguneid osadeks ja enam ei pääsenud midagi läbi.
135. Ainus tõeline nauding siin elus on põgeneda vanglast, mille oled ise ehitanud.
136. Me kasutame oma kehasid ja tajume nende kaudu teineteise eksistentsi, kuid need kehad on ühtlasi ka kaitsekihiks meie vahel, mis hoiab meid eemal vaimsest ühinemisest.
137. Hirm üksinduse ees on see, mis õpetab meid armastama.
138. 99,9% meestes ei taha end siduda naisega, kes mõtleb liiga palju.
139. Ilusta naist valesti kohelda ei ole mitte ainult vale, see on lausa patt.
140. Uni on nagu väikeste tiibadega vari, mis lendas mu juurest kaugele ja jättis maha üleni ärkvel teadvuse ja keha nõrga kesta.
141. See illusioon, et sind on transporditud teise universumisse, ei olnudki eriti ebameeldiv: oled kinni püütud une ja reaalsuse vahele, taipamata, kas sa oled elus või surnud, kuid su silmad on alles pärani lahti ja näevad kõikjal lage ja pimedust.
142. Anna tüdrukule õiged kingad ja ta võib vallutada maailma.
143. Voodi on ilmselt parim paik, kus jagada saladusi, rõõme, igatsusi ja unistusi, selliseid veidraid sõprussuhteid, intuitiivset usaldust ja alateadlikke ihasid, mida ükski meed ei mõista.
144. Tüdrukuid, kes valdavad tänavaelu kunsti, peetakse tahumatuteks, ja neid, kes on leebemad, koheldakse nagu ajudeta lillepotte.
145. Õpetatud mees peaks mõistma romantikat. Ta peaks teadma, mis on naise ilu, mis on hea naine ja mis on naise kurbus.
146. Armastus siseneb kõrvade kaudu ja alles siis ulatub südameni.
147. Kenad tüdrukud võivad samuti tunda tungi astuda teistsugusesse maailma.
148. Ma eksisin mõtetesse, unustades universumi enda ümber ja isegi iseenda. Neil hetkedel tundsin, et ilmselt on mulle alles jäänud mõned hõredalt paiknevad ajurakud, mis hingavad väga vaikselt, nagu õhuke kiht sinist udu.
149. Tegelik elu ei ole niisugune nagu me seda soovime.
150. Kui oled otsustanud midagi teha, siis tee, kuid vastuta ka tagajärgede eest.
151. Kui süda verd jookseb, võib seda välja voolata nii palju, et see võib su tappa.
152. Kui sinuga juhtuvad halvad asjad, läheb kõik nässu.
153. Armastada ja armastatud olla on alati hea.
154. Surm on kurnatuse väljendus, otsus, milleni on jõutud mõistupäraselt, kui oled tundnud väsimuse sügavamaid sügavusi.
155. Inimene nagu mina ei saa jätkata, mürgitades end pidevalt, hävitades oma hinge.
156. Surijal ei ole kunagi võimalust elavatele selgitusi anda.
157. Ma olen alati unistanud, et saan tiivad ja lendan sinuga taevasse, kuid sina mõtled hoopis, kuidas mind hüljata ja üksinda põrgusse pageda. Miks?
158. Kui süda murdub, tekib praksuv heli, väga kerge ja väga peen heli, mida teeb peenike puupilbas, kui ta murtakse pooleks.
159. Lubasin, et usun ka ise, et olen kõige õnnelikum ja kõige ilusma tüdruk kogu maailmas ja et imesid juhtub.
160. Ühel päeval vabanen oma kannatustest ja hõljun tuules minema – ja kui see päev saabub, tänan selle eest kõigevägevamat.
161. Kui mees avalikus kohas naist märkab, on tal kohe vaja üle kontrollida naise kolm põhilist mõõtu. Pole vaja arutleda selle üle, mis naistel ülakorrusel on, nagu sellegi üle, mitu trepiastet viib üles Valgesse Majja.
162. Kui elamiseks on põhjust, siis on see armastada sind.
163. Mu pisarad langevad tema pärast pidevalt, mu valutab tema pärast kogu aeg ja just tema pärast lendleb mu hing. Ma ei tea, kas see, mis meie vahel on, on armastus, kuid see on lootusetult traagiline, saatusliku kire puhtaim poeetiline väljendus, nagu salajasse vangikongi lukustatud vang, nagu kõrbes õõtsuvad kannikesed, nagu meeleheite sügavikus ujuv kala.
164. Ühegi inimese rõõmud ja kurbused ei tähenda midagi, sest rongi massiivsed terasrattad ei lakka iial pöörlemast, mitte kellegi pärast.
165. See, mis sädeleb, on enesekindlus, see, mis helgib, on veetlus.
166. Sul oli võti, et pääseda oma hinge juurde ja sa avasidki selle päeval, mil tulid tagasi aeda.
167. Rabele oma kammitsatest vabaks, roni kookonist välja nagu nukk, kes muutub kauniks liblikaks.
168. Kui sa oled väsinud, miks mitte minna tagasi ja puhata?
169. Seksida naisega ja magada naisega on kaks erinevat kirge. Ja need pole mitte lihtsalt erinevad, vaid vastandlikud.
170. Kurda millegi üle ja sa võidad oma armsamalt raasukese tähelepanu.
171. Elu on nagu krooniline haigus ja huvitava tegevuse leidmine on üks pikaajalise ravi mooduseid.
172. Lahendus kõigile probleemidele on püüda ennast mitte kunagi lollitada.
173. Kui suled silmad, eraldab armastuse instinkti surmainstinktist ainult õhkõrn piirjoon.
174. Igal varahommikul, kui ma silmad lahti teen ja sind enda kõrval näen, tunnen end sada protsenti õnnelikuna.
175. Iga kord, kui teda nägin, kujutlesin, et tahan tema pärast surra, tema all surra, ja iga kord, kui temast lahkusin, mõtlesin, et tema võiks olla see, kes sureb.
176. Ma ei saa siiani aru, miks on need eranditult naised, kes kõige paremini mõistavad teisi naisi, võivad eksimatult avastada teise naise kõige delikaatsemad, kõige salajasemad loomuomadused.
177. Tähed sügavas külmas taevas on kui pisikesed plahvatusele järgnenud siselõiked, millest voolab välja hõbedane veri. Kui mul oleks tiivad lendaks igaüht neist suudlema.
178. Iga kord, kui me kehad kokku puutusid, tundsin sama valu, millile järgnes lendamise tunne.
179. Olen vaid lollitanud end mõttega, et see on ainult meid lõbustav mäng, et elu on lõbustuspark ja me ei väsi otsimast pelgalt naudinguid.
180. Olen kui nukk, keda on liiga tihti vägistatud, kuid kelle keha, kui see uuesti lahti riietada, omandab uuesti oma maagilise väe.
181. Me oleme olemas, me oleme tõepoolest olemas, peale meie ei ole mitte midagi.
182. Miks arvab jumal, et ta võib kustutada kõik tähed oma pisaratega, millal vaid soovib?
183. Kui armastatu lahkub, võid kõik pisarad oma kehast välja nutta, kuid ta ei tule tagasi. Ta on läinud igaveseks, viinud kaasa su purunenud mälestused ja jätnud maha tühja kesta.
184. Midagi siin maailmas ei juhtu juhuslikult.
185. Mitte keegi ei tuleks mitte üheski maailma punktis selle peale, et alustada artiklit küsimusega, kus asub Mount Everest, isegi kui ta seal kunagi käinud pole.
186. Kuidas saab maailmas, kus kõik tahavad maksku mis maksab, ellu jääda, kohut mõista nende üle, kes surra otsustavad?
187. Igaüks tunneb ise oma kannatuste määra ja elu mõttetust.
188. Isegi kui mul lubataks teha ükskõik, mis hullumeelsusi, mida hing ihaldab, ei teaks ma ikkagi, mida teha.
189. Kui sa oled elus saavutanud kõik, mis oled tahtnud, jõuad sa järeldusele, et selle olemasolul pole mõtet, kuna kõik päevad olid ühesugused.
190. Sa võid nutta, muretseda, vihastada nagu iga teinegi inimolend, aga kunagi ei tohi ära unustada, et su hingele teevad need rasked olukorrad seal üleval ainult nalja.
191. Inimesed ei õpi teiste sõnadest midagi, kõik on vaja ise avastada.
192. Täna riivas surm oma tiibadega mu nägu, ja kui mitte homme, siis lähiajal koputab ta mu uksele.
193. Hullud on nagu lapsed. Nad ei liigu paigast enne, kui on oma tahtmise saanud.
194. Me võime elus palju vigu teha, aga mitte ühte: seda, mis meid hävitab.
195. Sa ei saa vaadata tuleviku poole, mida pole olemas; su mõtted peavad jääma minevikku, sest muidu võib tekkida isu ellu tagasi pöörduda.
196. Sa ei saa minna edasi ega tagasi. Kõige kergem on lihtsalt lavalt lahkuda.
197. Hulludele on hullumeelsused lubatud.
198. Tokkroos toetub tokile. Ikka peab sul keegi olema.
199. Kõik lapsepõlve liivalinnad on ehitatud sinise mere kaldale. Võib-olla mujal nad püsiksid kauem.
200. Muinasjutud elavad meis endis. Püüa neile ainult lähemale pääseda ja oledki kõikvõimas võlur.

27Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 2:05 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

201. Tillukestes kastetilkades peegeldub lõputu maailm. Kui sageli märkame suurt väikese kaudu.
202. Veepildis näeme oma nägu moonutatult, aga alati jääb võimalus inetu ilusaks mõelda.
203. Liival lebas kuldne täht. Täht, mis kuldne, kuid tuhmunud. Tema sära on niisutatud pisaratega ja üle kõrbenud südame valust.
204. Kuula, ma sosistan sulle karjudes, su selja taha jõuetult vajudes.
205. On inimesi, kes ei kannata kõrgusi, ometi tahavad nad ülevalt alla vaadata.
206. Kui me saaks iga päev näha mõnda avariid või muud õnnetust, oleks me elus palju vähem pingeid.
207. Alati on kosutav teada, et on neid, kes on sinust palju räbalamas olukorras.
208. Elu on mäng. Seesama mäng lasteajakirjade tagakaantel, kus sa ühendad täppe, et saada terviklik pilt.
209. Ma olen kurb, et ma olen maha jäetud. Petetud. Eemale tõugatud nagu langenud ingel.
210. See on see tunne, kui sa oled sügavalt millegi sees ja mitte miski ei ulatu sinuni.
211. Elu on kingitus ja sul on variandid: kas sa kasutad ja hoiad seda , kingid edasi või viskad minema.
212. Inimene on kõigi asjade mõõt.
213. Mõtlen, järelikult olen olemas.
214. Olemas olla tähendab tajuda või olla tajutav.
215. Asjade ilu eksisteerib neist mõtlevas mõistuses.
216. Inimene sünnib vabana, et on ometi kõikjal ahelais.
217. Ajalugu õpetab meile, et inimesed pole ajaloost eales midagi õppinud.
218. Küsi endalt, kas oled õnnelik ja sa lakkad seda olemast.
219. How do I feel, what do I say. Fuck you, it all goes away.
220. Gott ist tot! Gott bleibt tot! Wir haben ihn getötet!
221. It’s better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
222. Man learns from history that man learns nothing from history.
223. Kõige ohtlikum, mida võib selles maailmas teha, on püüda hüpata kahe hüppega üle kuristiku.
224. Selleks, et teada, mis on kuristik, pole vaja sinna kukkuda.
225. Life is for living, love is for giving.
226. I love walking in the rain, because no one know’s I’m crying.
227. Ära püüa leida varju tormi eest, püüa leida rahu tormi sees.
228. Sa ei sure, sest kõik tiirleb ümber sinu. Sa oled suremiseks liiga muinasjutuline. Kui sa sured, siis vähe sellest, et maailm ei suuda seda leina taluda – siis muutub maailm mõttetuks, sest ei ole enam sind, kes seisaks kohusetundlikult selle keskpunktis, annaks meile elumõtte ja ütleks, mida me tegema peame. Kes annaks meile midagi, millest unistada. Sa ei saa surra.
229. Purunenud sõpruse võib küll kinni tinutada, kui päris terveks ei saa ta enam kunagi,
230. Ilus nägu võib peita inetut hinge.
231. A fool is happier thinking well of himself than a wise man is in others thinking well of him.
232. A fool may ask more questions in an hour than a wise man can answer in seven years.
233. Pilves hommik võib muutuda kauniks päevaks.
234. Sõpra tuntakse hädas.
235. Valetajat ei usuta ka siis, kui ta tõtt räägib.
236. Väikeses kehas peitub sageli suur hing.
237. Surrakse vaid ükskord.
238. A woman is an angel at ten, saint at fifteen, a devil at forty and a witch at fourscore.
239. Pärast vihma paistab alati päike.
240. Armastuses ja sõjas on kõik lubatud.
241. Me mõtleme harva selle üle, mis meil on, kuid oleme peaaegu alati mures selle pärast, mida meil pole.
242. Ma ei mõista ainult kahte asja: ennast ja teisi.
243. Et asjade üle vaielda, pole vaja neist aru saada.
244. Kõige kiirem viis sõda lõpetada, on see kaotada.
245. Õigupoolest on olemas vaid kolm jutuainet: mina olen mina, teie olete teie ja ülejäänud on võõrad.
246. Kui kerge on olla päeval tundetu, öösel aga on see hoopis teine asi.
247. Parim viis kätte maksta on mitte tasuda samaga.
248. Mida sul ei ole, seda ajad sa igavesti taga, unustades selle, mis sul on.
249. Armastage ennast ja teil algab romaan, mis kestab elu lõpuni.
250. Sellest, et teist räägitakse on hullem vaid see, et teist ei räägita.
251. Originaalsus ei seisne selles, et öeldakse seda, mida keegi teine pole öelnud vaid selles, et öeldakse seda, mida ise mõeldakse.
252. Kui hirmus on mõelda, et see, mida inimesed meie kohta räägivad, on tõsi.
253. Ole ajaga kokkuhoidlikum kui rahaga, sest ajaga võib teenida raha, aga raha aega osta ei saa.
254. Kui inimestel on vabadus käituda suvaliselt, siis nad jäljendavad üksteist.
255. Meil on kaks kõrva ja üks suu, et me rohkem kuulaksime ja vähem räägiksime.
256. Mida õhem on jää, seda suurem on tahtmine teada saada, kas see ikka kannab.
257. Maailm ei muutu, muutume meie.
258. Kui me ei leia rahu iseendas, siis pole mõtet seda ka mujalt otsida.
259. Ära tee ligimesele kunagi seda, mida sa soovid, et tehtaks sulle, sest teie maitsed võivad lahku minna.
260. Eeskuju ei ole peamine viis teisi mõjutada. See on ainus viis.
261. Inimesed, kes paluvad kriitikat, ootavad kiitust.
262. Elu on horisontaalne langemine.
263. Surra pole midagi, hirmus on mitte elada.
264. Elu on niisugune lause, mida meie ei alusta ja mida meie ka ei lõpeta, aga ikkagi on juttu meist.
265. Peab tahtma elada ja oskama surra.
266. Ta õigustas oma vigu sellega, et elab esimest korda.
267. Kes armastab elu, see kardab surma.
268. Kuni inimene elab meie südames, on ta elus.
269. Hirmus pole mitte surm vaid teadmine tema saabumisest.
270. Elu on äsja alanud nali.
271. Elu on nagu sibul: sa koorid sellest maha kihi, kihi järel ja mõnikord sa nutad.
272. On kaks asja, mida me kunagi ei suuda: vaadata päikesesse ja kujutada ette oma surma.
273. Surnud annavad parimat nõu elamise asjus. Mis nõu? Ainult ühe sõna – elada.
274. Elu maa peal on kallis, kuid see sisaldab ka iga-aastast tasuta reisi ümber päikese.
275. Kui sa sündisid, siis maailm rõõmustas ja sina nutsid. Püüa elada oma elu nii, et sinu surma korral maailm nutaks ja sina rõõmustaksid.
276. Ründa elu, ta tapab su niikuinii.
277. Mul pole midagi suremise vastu, aga mind ajab vihale, et ma peangi surnuks jääma.
278. Inimesed kardavad surma nagu lapsed pimedust.
279. Aeg on suur õpetaja, aga kahjuks ta tapab kõik oma õpilased.
280. Suurim mõnu, mida elu suudab pakkuda, on teha asju, mida väidetavalt ei saa teha.
281. Elu on liiga lühike, et raisata seda inimestel, kes sinust ei hooli.
282. Inimese elus on kolm sündmust: sünd, elu ja surm. Oma sündimist ta ei mäleta, surres kannatab ning elada unustab.
283. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.
284. Inimesed ei peaks kartma surma vaid seda, et nad ei hakka kunagi elama.
285. Ära ütle, et maailm on sulle võlgu. Maailm ei võlgne sulle midagi, sest ta oli siin esimesena.
286. Iga päev on väike elu, iga ärkamine väike sünd, iga värske hommik väike noorus, iga puhkus ja uni väike surm.
287. Ei maksa arvata, et ma surma kardan. Ma lihtsalt ei taha kohal olla, kui see juhtub.
288. Kõik suured inimesed on alguses olnud lapsed, kuid vähesed neist mäletavad seda.
289. Meie maailm on jõudnud kriitilisse staadiumi. Lapsed ei kuula enam oma vanemaid. Nähtavasti pole maailma lõpp kaugel.
290. Kui vanemad suudaksid ainult ette kujutada, kuidas nad oma lapsi tüütavad.
291. Tõeline teadmine on see, kui me teame, et me teame seda, mida me teame ja et me ei tea seda, mida me ei tea.
292. Haridus on see, mis pärast koolis õpitu unustamist järele jääb.
293. Tihti öeldakse noorte kohta, et nad ei tea, mida nad tahavad, kuid pigem nad ei taha seda, mida nad teavad.
294. Sina näed asju ja küsid: „Miks?“ Aga mina näen asju, mida pole ja küsin: „Miks mitte?“
295. Kirjanduslik meistriteos pole midagi muud kui segiaetud sõnaraamat.
296. Mis sa oled, seda sa ei näe; mida sa näed, see on sinu vari.
297. Kui sa inimest vihkad, siis vihkad temas midagi, mis on osa sinust. Mis pole osa meist, ei häiri meid.
298. Inimene õpib kaks aastat rääkima, et õppida ülejäänud elu vaikima.
299. Kui su ainuke tööriist on haamer, hakkab iga probleem sarnanema naelaga.
300. Pole tähtis, mida sa teed, peaasi on, et sa seda teed.
301. Pimeduses kaaluvad sõnad palju rohkem.
302. Aju on elund, millega me mõtleme, et me mõtleme.
303. Kokkuvõte on koht, kus teil saab mõtlemisest villand.
304. Ära mine rada mööda vaid mine sealt kus rada pole ja jäta ise jäljed.
305. Kui kavatsed midagi õhku ehitada, siis ehita parem losse kui kaardimajakesi.
306. Oskus meeldida on tegelikult oskus petta.
307. Kohutavalt tähtis on teada, mis on ja mis pole sinu asi.
308. Kui te ei saa olla täht taevas, siis püüdke olla vähemalt lambike kodus.
309. Kui probleemi on võimalik sõnastada, on seda võimalik ka lahendada.
310. Leia üles oma mina ja ole sina ise. Pea meeles, et terves maailmas pole kedagi, kes oleks sinusarnane.
311. Kes elab klaasist majas, see ei saa teisi kividega visata.
312. Kes jälgib massi, ei jõua tavaliselt kaugemale kui mass. Kes käib üksi, leiab end sageli kohtadest, kus keegi pole kunagi käinud.
313. Andke alati andeks oma vaenlastele – miski ei aja neid rohkem närvi.
314. Loll, kes mõistab, et ta on loll, on juba pool geeniust.
315. Maailm on täis lolle. Kuidas neist vabaneda? Jääda üksi ja koristada ära ka peegel.
316. Kassid on targemad kui koerad. Pole võimalik sundida kaheksat kassi kelku vedama.
317. Geniaalsus ja rumalus erinevad selle poolest, et geniaalsusel on piirid.
318. Mõttetu on jagada inimesi halbadeks ja headeks. Inimesed on kas meeldivad või tüütud.
319. Seda, kes on su sõber, ei saa sa enne teada, kui vajud läbi jää.
320. Kuueteistaastaselt oled sa väga tark ja rohkem ei kordu see kunagi.
321. Ärgu ükski, kes armastab, nimetagu end õnnetuks, sest isegi vastamata jäänud armastusel on oma vikerkaar.
322. Maailmas on kolme liiki sõpru: sõbrad, kes teid armastavad, kes teist sugugi ei hooli ning sõbrad, kes teid vihkavad.
323. Üks suurimaid kaugusi on alati vahemaa kahe inimese vahel.
324. Parem raisata oma noorus, kui mitte midagi teha.
325. Ole see, kes sa oled! Alles siis, kui oled saanud selleks, kes sa oled, võid saada ka kellekski teiseks.
326. Inimene sünnib maailma käed rusikas nagu öeldes: „Kogu maailm kuulub mulle,“ ja lahkub siit avali kätega nagu öeldes: „Vaadake, ma ei võta midagi kaasa.“
327. Lapsed ei tee seda, mida vanemad ütlevad, lapsed teevad seda, mida vanemad teevad.
328. Ärge rääkige enesest, seda tehakse peale teie lahkumist niikuinii.
329. Inimene usub kõike, kui seda talle kõrva sosistada.
330. Iga tüdruk võib olla veetlev. Tuleb vaid vaikselt paigal seista ja rumal välja paista.
331. Enamasti on inetud naised need, kes uue moe välja mõtlevad ja ilusad on küllalt rumalad, et nendega kaasa minna.
332. Naise „jaa“ ning „ei“ vahele ei mahu isegi mitte nööpnõela teravik.
333. Naised mängivad oma eluga nagu lapsed terava noaga. Kõige sagedamini haavavad nad sellega iseennast.
334. Esimene armastus pole muud kui väike meeletus ja suur uudishimu.
335. Näha ilma armastuseta tähendab vaadata pimedusse.
336. Pilgud on esimesed armastuskirjad.
337. Naisterahvas on seesama, mis vari: lähed sa talle järele, siis põgeneb ta eest ära, põgened sina eest, tuleb tema järele.
338. Kui loodus oleks ette näinud, et mehed ja naised peavad sünnitama kordamööda, siis poleks üheski peres üle kolme lapse.
339. Naised andestavad, aga ei unusta, mehed unustavad, aga ei andesta.
340. Alimendid on süsteem, kus kaks teevad vea, aga üks peab maksma.
341. Tänapäeva mees soovib kahte asja: mängu ja ohtusid. Seepärast vajab ta naist, kes on kõige ohtlikum mänguasi.
342. Surnud armastust uuesti ellu äratada on sama, mis kustunud sigaret uuesti süüdata. Tubakas muutub mürgiseks, armastus samuti.
343. Mis on armastus? Lõpmatus. Mida kardab armastus? Piire.
344. Mu ema kaitses mind maailma eest, aga isa ähvardas sellega.
345. Naiste juures on kõige hirmsam see, et me ei saa elada nendega ega ka nendeta.
346. Blondiinidel on lõbusam, aga brünettidel on rohkem aega.
347. Nooruk ajab oma esimese suitsuga vaid endal südame pahaks. Nooruk oma esimese tüdrukuga ajab kõigil südame pahaks.
348. Naer on vägev asi: ta ei võta elu ega varandust, kuid süüdlane on ta ees nagu kinniseotud jänes.
349. Iroonia on komplimendina öeldud solvang.
350. Maailm on nagu peegel: põrnitse seda ja see põrnitseb vastu, naerata ja see naeratab samuti.
351. Surm on lustidest suurim – seepärast hoitakse seda kõige lõpuks.
352. Palju parem on unustada ja naeratada, kui mäletada ja olla kurb.
353. Kui sa ei käi oma tuttavate matustel, ei tule nad sinu matustele.
354. Ma ei unusta kunagi nägusid, aga sinu puhul teen ma erandi.
355. Kõige rohkem on kaduma läinud see päev, mil ma pole naernud.
356. Kui valad pisaraid, et oled päikeseta, siis jääd ka tähtedeta.
357. Õige vastus on nagu meeldiv suudlus.
358. Võimalus ei oota, et sa uksele koputaksid, uks tuleb maha murda.
359. Keegi ütleb, et ta valetab. Kas ta valetab või räägib tõtt? Kui ta valetab, siis ta räägib tõtt. Kui ta räägib tõtt, siis ta valetab.
360. Miks lüüa aega surnuks, kui seda on võimalik kasutada?
361. Ainult võõraste silmadega on võimalik näha oma puudusi.
362. Ainsad huvitavad vastused on need, mis hävitavad küsimuse.
363. Kui te teaksite, kus on peidus see, mida te otsite, siis te ei otsikski.
364. Parim viis kiusatusest vabaneda on sellele järele anda.
365. Pole hullemat valet, kui valesti mõistetud tõde.
366. Ajalugu on hunnik trikke, mida tehakse surnutega.
367. Kui inimesed räägivad sinust halba, siis ela nii, et keegi neid ei usuks.
368. Pime ei täna teid peegli eest.
369. Mood on inetuse nii väljakannatamatu vorm, et peame seda muutma iga kuue kuu tagant.
370. Mida rohkem me püüame, seda suurem on nurjumise tõenäosus.
371. Kui näed, kui paljud on sinust ees, siis mõtle, kui paljud on sinust taga.
372. Kui sa ei tea kuhu lähed, on võimatu ära eksida.
373. Pole olemas head ega halba muusikat, on vaid suur ja väike müra.
374. Meie suurim õnn ei seisne selles, et me mitte kunagi ei kuku vaid selles, et me pärast igat kukkumist tõuseme uuesti.
375. Mõned raamatud panevad meid unistama, mõned toovad maa peale tagasi, kuid keegi ei saa põgeneda selle eest, mis on kirjaniku jaoks kõige olulisem: olla oma kirjutamises aus.
376. Mõned asjad kaotatakse igaveseks.
377. Maailm on liiga suur, armastus midagi väga ohtlikku ja Neitsi mingi pühak, kes elab kaugel taevas ega tee laste palvetest väljagi.
378. Kui me kohtame kedagi ja armume, siis on tunne, et kogu maailm on meie poolt.
379. Kuidas saab see ilu, mis veel mõni minut tagasi oli, nii kiiresti haihtuda?
380. Elu liigub väga kiiresti: ta võib meid taevast põrgusse heita ja see on sekundite küsimus.
381. Naeratan ja olen vait, sest ma tean, et rohi on hullem kui valu.
382. Kuigi mu eesmärk on armastusest aru saada ja kuigi mul on raske mõelda inimestele, kellele olen oma südame kinkinud, tean ma, et need, kes puudutavad mu hinge, ei suuda äratada mu ihu, ja need, kes puudutavad mu ihu, ei ulatu mu hingeni.
383. Ilu pole igavene.
384. Kõik kinnitab mulle, et otsus, mille ma praegu teen, on vale, aga eksimine kuulub elu juurde.
385. Vahel ei tulegi teist võimalust, parem on need kingitused vastu võtta, mis maailm pakub.
386. Kui ma pean kellelegi või millelegi truu olema, kas siis esmajärjekorras mitte endale?
387. Mitte keegi ei oma mitte midagi, see kõik on meelepete.
388. Kui mulle midagi ei kuulu, pole mul vaja raisata aega selle peale, mis pole minu; parem elada nii, nagu oleks tänane päev esimene (või viimane) mu elus.
389. Parem olla rikka mehega õnnetu kui vaesega õnnelik.
390. Võimalused antakse selleks, et neid ära kasutada.
391. Ma võin valida, kas olen ilmaelu ohver või seikleja, kes otsib varandust. Küsimus on selles, kuidas elu vaadata.
392. Selle asemel, et elada olevikus, elan ma tulevikus.
393. Kui ma üksipäini käia suudan, siis jõuan, kuhu iganes tahan.
394. Kui valida seiklus, siis peab ju olema valmis lõpuni minema? Või on nende meelest arukam tõusud ja langused ära jätta ja karussellil ühe koha peal ringi tiirutada?
395. Elu on kiire ja peadpööritav mäng, elu on langevarjuga allahüppamine, riskeerimine, kukkumine ja jälle ülestõusmine, mägironimine, tahtmine iseenda tippu jõuda ja kui see ei õnnestu, siis rahulolematusse ja ahastusse langeda.
396. Niikaua kui reis kestab, tuleb ringi vaadata ja ärevusest kiljuda.
397. Ainus, mis võib kellegi meelt muuta, on armastus.
398. Armastus on esimene asi, mis võib inimese elu hetkega pea peale pöörata.
399. Ma võin öelda „jah“ või „ei“ ja keegi ei sunni mind millegagi nõustuma.
400. Õnne otsides oleme kõik võrdsed – keegi meist pole õnnelik.
401. Inimesed räägivad, nagu teaksid kõike, aga kui küsima hakata, pole tarkusest jälgegi.
402. Kui ma tahan targem välja paista, kui olen, jään alati kaotajaks.
403. Ilu on muutlik nagu tuul.
404. Unistada võib lõputult, aga elu on karm, halastamatu, kurb.
405. Ma ei küsinud sündimiseks luba, ma ei leidnud kedagi, kes mind armastab, otsustasin alati valesti. Nüüd lasen elul enda eest otsustada.
406. Elu on väga kiiresti õpetanud, et ellu jäävad ainult tugevad. Et tugev olla, selleks peab tõesti parim olema, valikut pole.
407. Ma pole keha, millel on hing, ma olen hing, millel on nähtav osa ja selle nimi on keha.
408. Mehed on väga imelikud. Nad võivad peksta, karjuda, ähvardada, kuid naise ees vajuvad hirmust maa alla.
409. Terve maailm kestab asja ümber, mis kestab kõigest 11 minutit.
410. Üksindus on hirmsaim kõikidest piinadest ja kannatustest.
411. Kõik unistavad kellestki, kes tuleks ja näeks meis tõelist naist, armukest, sõpra. Aga iga uue kohtumise alguses teavad kõik, et midagi sellist ei juhtu.
412. Vabadus on olemas ainult siis, kui on armastus.
413. See, kes annab ennast täielikult, kes tunneb end vabana, see armastab kõigest südamest. Ja kes armastab kõigest südamest, see tunneb end vabana.
414. Armastuses ei saa keegi teisele haiget teha; igaüks vastutab ise oma tunnete eest, teisi pole mõtet süüdistada.
415. Keegi ei kaota kedagi, sest keegi pole kellegi oma.
416. Tõeliselt saab vabadust tunda nii: sul on kõige tähtsam asi maailmas ja see pole sinu oma.
417. Noor olla tähendab paratamatult ka vigu teha.
418. Mis on siin elus tähtsam? Elada või teeselda, et elan?
419. Esimesel inimesel, kes minusse veidi teisiti suhtus, lasin ennast kõrvale juhtida.
420. Vaadates maailma, sellisena nagu ta on, tähendab üks õnnelik päev peaaegu et imet.
421. Iga inimolendi peamine eesmärk on aru saada täieliku armastuse mõttest.
422. Armastus pole kusagil mujal, see on meis endis, meie lihtsalt äratame ta. Aga selleks on vaja teist inimest.
423. Maailmal on mõte vaid siis, kui on keegi, kellega oma tundeid jagada.
424. Me oleme pidevas eufoorias, sest on juhtunud midagi fantastilist, või pidevas masenduses, sest mingi ootamatus on hävitanud kõik.
425. Kas hoiduda kirest või anduda sellele pimesi – kumb võimalus purustab vähem?
426. Täna õhtul mängin litsi või sõbrannat, kuigi hinges olen tüdruk, kes vajab hellust.
427. Mis on minul sulle anda, mida sul veel pole?
428. Meil on täiesti erinevad kogemused, kuid me mõlemad oleme meeleheitel. Me leiame rahu ainult koos olles.
429. Selle asemel, et osta sulle, mida sa tahaksid, annan ma sulle midagi, mis on minu. Päris minu. Kingituse. Märgi sellest, kui väga ma sind austan, ja palun sul aru saada, kui oluline see mulle on. Nüüd on üks väike osa minust sinuga ja ma andsin selle sulle ise ja omal vabal tahtel.
430. Mul on hing, mida peab tundma õppima ja mille valgus tuleb üles leida.
431. Soov lõhkuda on osa sellest, kuidas laps maailma avastab.
432. Süda, ma olen sellega mänginud ainult siis, kui maailm rööpad üles paneb, ja alati on see olnud vale aeg.
433. Kingitus. Anda midagi, mis on minu. Anda midagi olulist, mitte ise küsida.
434. Ootamine on kõige raskem, ma tahan sellega veidi harjuda, ja teadmisega, et sa oled minuga, kuigi pole mu kõrval.
435. Parem sellest mitte mõelda, et mitte kõike ära rikkuda, et muretsemine seda ilu, mida ta just oli kogenud, ära ei lämmataks.
436. Kõige sügavam, kõige tõelisem soov on olla kellegi lähedal.
437. Kui saabub õige aeg, siis me ei kõhkle, me ei jäta võimalust kasutamata, me ei lase käest ühtegi võluhetke, sest meie jaoks on iga sekund kallis.
438. Nüüd, kus pole enam midagi kaotada, olen ma vaba.
439. Ma lubasin endal armuda lihtsal põhjusel: ma ei oota midagi.
440. Kui olla ilma igasuguse lootuseta, kui enam midagi kaotada pole või vastupidi – siis ilmub teadmatus ja meie maailm võtab uue suuna.
441. Tõeliselt olulised kohtumised on hingede poolt paika pandud ammu enne seda, kui kehad teineteist näevad.
442. Igaüks oskab armastada, see on sündides kaasa antud.
443. Ühel hetkel pole sul midagi, järgmisel aga on rohkem, kui suudad vastu võtta.
444. Pole suuremat mõnu, kui pühendada keegi tundmatusse maailma.
445. Sa pead olema see, kes sa kunagi pole julgenud olla. Varsti saad aru, et see oledki sina, aga enne kui seda selgelt näed, tuleb teeselda ja luuletada.
446. Valu pole olemas, on miski, mis muutub naudinguks ja saladuseks.
447. Pole ühte ilma teiseta ja keegi ei tea, kuidas alandada, kui teda ennast pole alandatud.
448. Kõige olulisemad kogemused inimesel on need, mis viivad ta äärmustesse.
449. Armastuse vabadus ongi selles, et pole midagi küsida ega oodata.
450. Suurim nauding pole mitte seks, vaid kirg selle vastu, kellega seda tehakse.

28Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 2:06 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

451. Seks, valu ja armastus on inimese kõige äärmuslikumad kogemused. Ja ainult see, kes neid piire tunneb, tunneb elu. Muu on ajaviide, ikka ühe ja sama ülesande kordamine, vananemine ja suremine, teadmata õieti, mida sa siin teed.
452. Me tunneme üksteist ainult siis, kui iseenda piirid ära katsume.
453. Esimene soov on oluline, sest see on peidetud, keelatud, see pole lubatud.
454. Iha pole see, mida sa näed, vaid see, mida sa ette kujutad.
455. Nauding on võimalik veel enne, kui teist inimest puudutad.
456. Kõige tugevam armastus on see, mis julgeb näidata oma nõrkust.
457. Igaühes meist on peidus kell ja armatsemiseks peavad mõlema osutid ühel ja samal ajal ühte ja sama aega näitama.
458. Seksi võetakse kui narkootikumi: et reaalsusest põgeneda, mured unustada ja lõdvestuda.
459. Sellest saati, kui meid paradiisust välja visati, me kas kannatame, paneme teisi kannatama või vaatame teiste kannatusi pealt. See ei allu meie kontrollile.
460. Inimene tunneb ennast vaid siis, kui oma piiride juures ära käib.
461. Kannatus, millele ilma hirmuta vastu astutakse, on pääse vabadusse.
462. Kui mul midagi kaotada pole, siis saan ma kõik.
463. Kui ma pole enam see, kes ma olen, siis ma leian iseenda.
464. Nauding pole mitte valu tunda vaid seda teistele tekitada.
465. Seks on kunst, kuidas ohjeldada ohjeldamatut.
466. Valu on hirmuäratav, kui ta oma tõelist palet näitab, ja peibutav, kui varjab end ohverduse ja enesesalgamise taha.
467. Maailma ei pane liikuma mitte rõõmu, vaid kõigest olulisest loobumise tagaajamine.
468. Me oleme lõppude lõpuks inimolendid, sünnime – ja juba oleme süüdi, me jääme hirmust kangeks, kui õnn võimalikuks muutub ja sureme sooviga kõiki teisi karistada, sest me oleme jõuetud, ebaõiglased, õnnetud.
469. Elu on lühike – või liiga pikk – et lubada endale luksust halvasti elada.
470. Ma võin veel antuke oodata. Mul on unistus, aga ma ei pea seda kohe täna ellu viima.
471. Kui ma üheks päevaks veel jääksin, siis jääksin terveks aastaks, ja kui ma jääksin terveks aastaks, ei lahkuks ma siit iial.
472. Armastuse kunst on nagu maalimine, selleks on vaja tehnikat, kannatust ja ennekõike praktikat kahe inimese vahel.
473. Kuradid tulevad ja lähevad kogu aeg, ilma et nende kohalolek tingimata midagi muudaks.
474. Need, kes annavad lubadusi, aga ei pea neid, muutuvad lõpuks jõuetuks ja pettunuks ning samamoodi juhtub ka nendega, kes selliseid lubadusi usuvad.
475. Kui meil on vähegi võimalust kiusatusse langeda, siis me ka langeme.
476. Ehkki minu kannatused jäävad endiseks, tundub valu talutavam, kui teised ka kannatavad.
477. Tuules on maagiat ja kui väga hoolega kuulata, räägib ta sulle sellest, mida sa kuulda tahad.
478. Hoia oma meeled valvel ja suu kinni, maailm on täis lolle, kes oma nina teiste asjadesse topivad.
479. Surm on minust mööda läinud, ta ei tahtnud mind.
480. Ma tean ise, kes ma olen ja mida ma teen.
481. Lapse armastust ei saa osta, ta kas hoiab sinu poole või tõukab su ära.
482. Õnn, mis võiks olla nii lähedal, põgeneb tegelikult kättesaamatusse kaugusesse ja sellest jäävad ainult mälestused.
483. On kaks põhjust, mis takistavad inimesel oma unistusi täide viia: see, kui ta arvab, et need on võimatud, või see, kui ta tänu õnneratta ootamatule pöördele näeb neid muutuvat võimalikuks just siis, kui ta seda kõige vähem oodata oskab, sest samal hetkel tärkab hirm tee ees, mille sihti ei tea; elu ees, mis on tulvil tundmatuid väljakutseid; võimaluse ees, et asjad, millega oleme harjunud, igaveseks kaovad.
484. Inimesed tahavad kõike muuta ja samas soovivad, et kõik jääks endiseks.
485. Heal ja kurjal on sama nägu: kõik oleneb ainult sellest, millal nad ühe või teise inimese teele satuvad.
486. Rikkad ei raiska tavaliselt sentigi, raha loobivad tuulde ainult vaesed.
487. Inimesed arvavad, et nad valitsevad kõike, aga ei valitse nad midagi.
488. On olemas kahte sorti tolvaneid: need, kes jätavad ähvarduste pärast midagi tegemata, ja need, kes arvavad, et suudavad ähvardustega midagi ära teha.
489. Mitte soov seadusi järgida ei pane inimesi käituma nagu ühiskond nõuab vaid hoopis hirm karistuse ees.
490. Mu süda on surnud, mu hinges valitseb pimedus. Ja kurat, kes mul kaasas on, irvitab, kuna ma mängin tema väljamõeldud mängu.
491. Kannatused saadavad meid nii või teisiti ja mitte miski, mida me teeme, ei suuda meid ootavat kurja kriipsuvõrragi muuta.
492. Inimene vajab halvimat, mis temas leidub, et saavutada parimat, mis temas on.
493. Kui tahad inimest valitseda, pane ta hirmu tundma.
494. Elu võib olla lühike või pikk, kõik oleneb sellest, kuidas seda elada.
495. Meie elu ei kesta igavesti. Meile vaid tundub see igavikuna.
496. Kõik kuulub mängu juurde ja võidab ilmselt see, kes suudab mängu pooleli jätta antud teemasse laskumata.
497. Kui ma suudan istuda restoranis kolme magustoidu taga ja jätta need söömata, suudan ma istuda oma korteris koos endise kallimaga ja temaga mitte magada.
498. Tegelikult võiks tõeliseks valentiniks olla mõni sõber, kelle süda on suurem kui ükskõik milline müüdav asi, ja kes armastab sind piisavalt.
499. Päevad on kõik ühesugused, kui inimene ei märka kõike seda imepärast, mis tema elus juhtub sel ajal, kui päike taevas oma ringkäike teeb.
500. Mitte miski ei takista mind peale minu enda.
501. Kui sa soovid midagi, aitab sind selle saavutamisel salamisi kogu maailm.
502. Ära mõtle selle, mis maha jäi.
503. Sa võid alati tagasi minna. Aga kui see oli üksainus valgusehetk nagu tähe plahvatus, siis tagasi tulles sa seda enam ei leia.
504. Keegi ei saa oma südame eest põgeneda. Seepärast on parem kuulata, mida ta räägib.
505. Öö kõige pimedam hetk saabub vahetult enne päikesetõusu.
506. Kõik, mis on juhtunud üks kord, et juhtu enam kunagi, aga kõik, mis on juhtunud kaks korda, juhtub kindlasti ka kolmandat korda.
507. Me mõistame elu imet täielikult ainult siis, kui me ootamatutel asjadel juhtuda laseme.
508. Pidevalt on meie elus asju, mis oleksid võinud juhtuda, aga ei juhtunud.
509. Kes ennast armastab, et lase ühelgi mehel oma kehaga vägivallatseda.
510. Me kannatame, sest tunneme, et anname rohkem kui saame. Kannatame, sest meie armastus jääb tunnustuseta. Kannatame, sest ei suuda teisi oma reeglitele allutada.
511. Igaüks valib ise oma elu. Mõnikord võib vale tee olla õige ja vastupidi. Tähtis on, et jääksime endale truuks ja järgiksime oma unistusi, sest vaid nii õnnestub mul teha seda, mille kohta saame pärast öelda, et valisime selle ise.
512. Olen printsess, kes nagu ütles mu ema, on nii kaunis, et isegi unenäod tahavad mind röövida.
513. One night I was lying on my bed, looking up at the beautiful stars and I asked from myself: „Where the fuck is my roof?“
514. Ainult öö sügavaimas vaikuses tähed naeratavad ja sosistavad omavahel.
515. Armastus teeb inimese pimedaks ja kurdiks. Hiljem on seda viga raske parandada.
516. Kummaline tunne on elada inimeste seas, olla iga päev nendega koos, kuid samal ajal tunda end nii üksiku ja eraldatuna.
517. Tugev inimene on see, kes suudab iseendalt elu võtta.
518. Armastad ikka seda, kelle oled kaotanud.
519. Sa tead seda väga hästi ise ka, et see on võimatu, et sina oled võimatu ja mina sinu ees võimetu.
520. Ma ei tahagi sind, aga ma vajan sind.
521. Kui sul on mõistus, on sul suurem võimalus seda ära kaotada, kui seda leida.
522. Täna matan end elusalt, saan mida tahan ning keda armastan.
523. Intelligendi ja lolli vahe on aga see, et kui intelligent end pähe tulistab, teab, et järgneb surm, loll teab aga seda, et järgneb pauk.
524. Ma tahaksin nutta läbi sinu silmade.
525. Keegi ei ütle, mida sa suudad või ei suuda.
526. Kui mitte sina, siis kes? Kui mitte praegu, siis kuidas? Kui mitte sel viisil, siis kuidas?
527. Armastus on seal, kust sa ta leiad. Narr on seda otsima minna ja tihti on ta mürgine.
528. Kuni on olemas alamklass, kuulun ma selle hulka. Kuni on olemas kriminaalne element, olen ma selle seas. Kuni ükski hing on vangis, ei saa ma olla vaba.
529. Kes unustab mineviku, on määratud seda kordama.
530. Suuremaks kasvades saab olema rohkem lolli pahna, millest seksi ajal mõelda, et pauk liiga vara lahti ei läheks.
531. Kui ma suutsin seda teha, suudan kõike.
532. Ükskõik milliste raskustega sa elus ka kokku ei põrkaks, tea, et kui suutsid naerda ajal, kui niiskes betoonkeldris toimetas ahv kastanitega su perse kallal ja keegi pildistas, on kõik ülejäänud käkitegu.
533. Ma tõepoolest ei hooli selles, kuidas ma välja näen. Või mida sina mõtled.
534. Piinamine on ainult siis piinamine ja alandamine ainult siis alandamine, kui sa valid kannatamise.
535. Alati, kui keegi sind päästab, tahad sa esimese asjana teisi päästa.
536. Kui meil puudub ligipääs tõelisele kaosele, ei leia me iial tõelist rahu.
537. Kas Jeesus teadis juba sünnist saati, et ta on Jeesus või rääkis talle seda ema või keegi teine siis, kui ta oli juba küllalt vana, et aru saada?
538. Elu on kõigest tee surmani ehk kõik sellel teel viib surmale lähemale ehk tapab natukene.
539. Aeg seisab, ei, aeg liigub meeletul kiirusel ja mina seisan paigal juba mitu aastat.
540. You can’t give me the dreams that are mine anyway.
541. And if you go, I wanna go with you. And if you die, I wanna laugh at you.
542. You just dry your eyes, because the world is wonderful.
543. Second chances, they don’t even matter, people never change.
544. Mida vähem sa minust tead, seda paremini öösiti magad.
545. Kaks korda raskem on kannatada ülekohut nende inimeste poolt, kellelt me seda kõige vähem ootasime.
546. If love was a law, I would be in prison for the rest of my life.
547. Always be yourself, because the people that mind, don’t matter and the people that matter, don’t mind.
548. I may look like an angel, but you haven’t seen the other side of me.
549. Keep the pictures, they never change, only people on them do.
550. A friend will bail you out of jail, but a best friend will be there with you saying: „Damn, that was fun!“
551. I’ve lost my phone number. Can I have yours?
552. Life is one of those things that most of us find very difficult to avoid.
553. A day without sunshine is like .. night.
554. Love is like quicksand, the deeper you fall in, the harder is to get out.
555. Always smile, even if it’s a sad smile, because sadder than a sad smile is a sadness of not knowing how to smile.
556. Smile, it makes people wonder, what you’re thinking.
557. I’m like a butterfly: pretty to see, hard to catch.
558. An idiot is 44th floor window washer, who steps back to admire his work.
559. Good girls are bad girls that don’t get caught.
560. You can win me, you can lose me, but try to never use me.
561. I wrote your name in the sand, but the waves washed it away, I wrote your name on my hand, but I washed it the next day, I wrote your name on a paper, but I accidentally threw it away, I wrote your name in my heart and forever it’ll stay.
562. The best way to make your dreams come true, is to wake up!
563. Loved you yesterday, love you still, always have, always will. No man is worth your tears and the only one who is, won’t make you cry.
564. Loved you yesterday, love you still, always have, always will. No girl is worth your tears and the only one who is, won’t make you cry.
565. Out of my mind! Back in five minutes!
566. I’m gonna smile like nothing’s wrong, talk like everything’s perfect, act like it’s just a dream and pretend he’s not hurting me.
567. Love is blind. I know, because you don’t see me.
568. Aren’t you tired already, you’ve been walking for hours in my head.
569. You know you’re drunk when you fall off the floor.
570. Party like a rockstar, fuck like a pornstar.
571. I like to live in my own world. Fuck regular life! Im totally enjoying every moment, every hour, every minute!
572. I live for the music, rolling blunts, feeling high, getting loaded – or take some pills and go to LaLaLand.
573. I just want to do what I like to do. Be far from reality. It’s my own world. I just want to hear the music.
574. Every time I have to smile, I feel like I might start crying.
575. Instinct is about freedom. You have the inspiration. You're free to choose your destination. Fuel your instinct.
576. Sama habras, kui on elu, niisama habras on ka surm.
577. On olemas elavate maa ja surnute maa, ja sild nende vahel on armastus – ainus, mis jääb, ainus, millel on mõte.
578. Miski siin maailmas pole rohkem väärt kui tunne, et sind tahetakse.
579. Jack, ma ei hakka varjama, mida ma täna tunnen. Kui ärkasin, olid sa mu südames ja huulil. Jack, ma armastan sind täna kohutavalt. Terve maailm on läinud. Oled ainult sina.
580. Armastus on lühike sõna, aga hõlmab kõike: ta tähendab keha, hinge, elu, kogu olemust.
581. Nagu kunstniku värvipaletil, on ka meie elus üks värv, mis annab tähenduse elule ja kunstile. See on armastuse värv.
582. Sa ei saa armastust puudutada, aga sa tunned leebust, mida ta kõigesse valab.
583. Tunneme seda, nagu tunneme vere soojust, hingame seda, nagu hingame õhku, kanname seda endas, nagu kanname oma mõtteid… see on kirjeldamatu seisund, mida väljendavad kaheksa tähte.
584. Vaid armastus suudab ühendada elavaid sel moel, mis muudab nad täiuslikuks, sest ainult tema võtab ja liidab nad ühte nende sügavaimas olemuses.
585. Kui hea, kui sõnuseletamatult hea on tunda end teise inimese juuresolekul turvaliselt, nii et ei pea kaaluma mõtteid ega mõõtma sõnu, vaid võid nad kõik korraga välja valada.
586. Teele, mis mu südamesse viib, ma panin sildi „Läbipääsu pole“. Arm kord naerdes möödus siit ja hüüdis: „Ma ikka sisse tulen!“
587. Kõik kaevanduse imed ja rikkused ühe vääriskivi südames, ühe pärli sees terve mere varjus ja sära, hingus ja õitseng, vari ja sära… Säravaim tõde, puhtaim tõde maailmakõiksuses – kõik selle leidsin ühe tüdruku suudluses.
588. Kohe, kui me laseme endal kellesegi kiinduda, maailm muutub: pole enam talve ega ööd, kaovad kurbus ja igavus, isegi kõik kohustused…
589. Päike tuli sinuga koos, lõid särama lehed kui kuld ja iirised kõikusid naeruhoos, pildus enelas armutuld.
590. Kui sa hingad, lehed liiguvad kõik tuule käes. Sinu arm annab jõevete voolule väe. Sina oled sära, mida peegeldab iga õis ja elu mõte, laul ja tähendus ja võim.
591. Sinuga olemine on nagu kirkal hommikul jalutamine – kindel tunne, et kõik on nii, nagu peab.
592. Armastajad ei saa lõpuks kuskil kokku. Nad on kogu aja teineteises.
593. Vaid armastus on igavene, vaid armastus ei sure…
594. Ühe inimese armastus teise vastu tekib ainult siis, kui kaks üksindust lähenevad, tunnevad ära ja kaitsevad ja toetavad teineteist.
595. Teineteist armastava noorpaari nägemine pole ime, aga teineteist armastava vanapaari nägemine on kõige kaunim pilt.
596. Armastus on teineteise kaisus kaitset osides vihmavarju all seismine – tükk aega pärast seda, kui sadu on lõppenud.
597. Igast asjast, millisest tahes, olgu suurest või väikesest, saab seiklus, kui seda õige inimesega koos teha.
598. Armastuse teeb täiuslikumaks kõik jagatud hea – ja tugevamaks iga häda, millele koos vastu astutakse.
599. Armastus on võlur… Ta uimastab, haarab endasse, eraldab. Ta teeb õhu mahedalõhnaliseks, teeb külmusest kire, muudab kõik enda ümber ilusaks.
600. Miski meie elus pole püham kui see hetk, mil tunned esimest korda armastust, tema siidiste tiibade esimest värelust.
601. …armumine… on kahe iseseisvalt areneva hinge üheaegne lendulaskmine. Ja tunne on selline, nagu oleks neis mõlemas midagi hääletult plahvatanud.
602. Kuidas saaksin Teile öelda, et mind uimastab juba ainult Teie lõhn, et kui ma ka oleksin Teid tuhat korda omanud, näeksite te mind veelgi rohkem uimastatuna, sest seal, kus siiani on ainult lootus, oleksid siis lootus ja mälestused.
603. Palun soovita ravimit, et ma ei väriseks rõõmust nagu hull, kui saan ja loen sinu kirju… Oled andnud mulle kingituse, mille leidmisest ma selles elus isegi unistada ei söandanud.
604. Laman nii paljude tuhandete miilide kaugusel, väherdes su südamelöökide taktis.
605. Et hästi suudelda, tuleb ainult suudelda. Kirg on sulnim, kui seda kiud kiu haaval lahti harutada.
606. Armasta mind nii, et su käsi on vabalt välja sirutatud - avameelselt.
607. Meie armastus on nagu uduvihm, mis sajab tasa, aga tõstab jõe üle kallaste.
608. Ainult armastus ravib, teeb terveks, tõstab meid meist endast kõrgemale.
609. Armastus on looduse jõududest tugevaim – ta suudab isegi kurval ajal rõõmu tuua.
610. Armastus teeb kõik kõvad südamed pehmeks.
611. Mu pea pööritab, lootus keerutab mind ringi, kujuteldav nauding on nii sulnis, et see hurmab mu meeled.
612. Meie kohtumine teeb sellest suveööst uue maailma uute liikide ja uute ohtudega ning meiegi oleme teineteise silmis muutunud, sest kasvav arm loob meid uueks.
613. Oh häda! Puna mu palgeil, mida ei saa peita, kuulutab kõigile, et olen armunud. Inimesed naeratavad ja küsivad: „Kus on küll su mõtted täna?“
614. Vaid sinus sünnitavad mu ihad õndsuse, vaid sinus kümbleb mu arm armastuses.
615. Ma ei armasta maailmas midagi nii palju kui sind; kas pole see veider?
616. Armastus on see, kui iha olla ihaldatud haarab sind nii tugevasti, et tunned, et võiksid sellesse surra.
617. Huuled lähenesid ja siis ühinesid suudluseks, pikaks suudluseks täis armastust ja noorust… Suudlus värisema pani maa…
618. Armastus võidab aja. Armunute jaoks võib hetk kest igaviku ja igavik vaid sekundi.
619. Armastus teeb mu julgeks ja kindlameelseks, armastus, mis leiab tee ka seal, kus seda pole, kõigist jumalaist võitmatum.
620. Sa oled olnud armunud, sa ju tead, milline tunne see on. See on rõõm – mitte ainult inimesest, keda sa armastad, vaid kõikidest inimestest, sinust endast, elust. Äkki hakkad sa nägema kõikjal ilu ja põnevust. Sa ei karda oma armastust väljendada: kirglikult, õrnalt, sõndaega või vaikuses. Ja sa tunned, et oled tugev, helde, täis elu.
621. Armastus on suur võluvägi, mis teeb sellest maailmast aia.
622. Ma armastan su juuste lõhna – ma armastan neid oma huultega puudutada ja tunda neid oma näo vastas. Näed, ma suudlen neid kuukiirele, mis tähistab kohta, kus nad on lahku kammitud, ja matan oma näo lokkidekuhilasse, nagu puudutaksin suurt kannikestekobarat.
623. Minu jaoks oled sa paradiisi värav. Sinu nimel loobun ma kuulsusest, loomisest, kõigest.
624. Ma arvan, et sa oled hea, andekas, armas; mu südames süttib lõõmav, pühalik kirgm mis pöördub sinu poole, tõmbab su minu sisemusse ja elu allikale, ümbritseb sind minu olemusega ning sulatab puhta ja võimase leegiga põledes sinu ja minu üheks.
625. … ja meidki armastatakse veidi aega ja siis unustatakse. Aga sellest armastusest piisab …
626. Armastus on seisund, mille puhul teise inimese õnn on sinu õnne jaoks määrava tähtsusega.
627. Armastus pol „pime-„, vaid nägija: ta näed armastatu südame sügavustesse, näeb „tõelistolemust“ inimese nõrkuste ja puuduste tagant ja vahelt.
628. On vaja suurt julgust, et oma unistusi kellelegi teisele näidata.
629. Armastus on nagu kaevandus. Sa lähed sügavamale ja sügavamale. Seal on käigud, koopad, terved kihid. Sa avastad terveid geoloogilisi ajastuid.
630. Armastus on südame surematu janu, et keegi teda läbinisti tunneks ja kõik talle andestataks.
631. Armastus tähendab, et sa ei pea kunagi ütlema, et sul on kahju.
632. Tee, mida tahad, ignoreeri teda. Jäta ta hooletusse. Näljuta teda. Ta on tugevam kui meie kahekesi kokku.
633. Suudlus ei ole nii vali kui kahuripauk, aga tema kaja kestab palju kauem.
634. Teadlased võivad sellest, et armastus on looduse seatud lõks, kirjutada nii palju raamatuid kui tahavad… Aga oma jutuga suudavad nad veenda ainult teisi teadlasi mitte armunud naisi.
635. Pole suuremat imet kui see, kuidas ühe noore naise nägu jääb mehe meelde ja püsib seal ja mees ei suuda teile öelda, miks näib nagu oleks ta seda lihtsalt tahtnud.
636. Sa võid meenutada teist ja kolmandat ja neljandat korda, aga ükski neist ei sarnane esimese korraga. See jääb alatiseks.
637. Parimaid ja kõige ilusamaid asju maailmas ei saa näha ega puudutada. Neid tuleb tunda südamega.
638. Meeldiv on suvel janusel juua lund ja meeldiv on madrustel pärast talve näha kevade lehevanikuid, aga kaunim kõigist on see, kui üks mantel varjab kahte armastajat ja nad mõlemad räägivad armastuse lugu.
639. Armastus pole muud kui iseenese leidmine teistes ja rõõm äratundmise üle.
640. Armunud näevad vaeva, et alati teineteise jaoks veetlev olla… Armastus tähendab kahte inimest, kes leiavad teineteises ilu, ükskõik kuidas nad välja näevad.
641. Igapäevased teod muutuvad ilusaks armastuse läbi.
642. You’re everything I hate the most. You’re everything I am not.
643. I wish I were somebody else. I wish I were somewhere else.
644. If you're not in it for the love of the music, would you please fuck off!
645. I've been searching all day, a reason for living. Decided to love you, thats why I was born.
646. Love is when the other person's happiness is more important than your own.
647. Love is being stupid together.
648. Love is giving you a chance to break my heart...but hoping you never will.
649. The worst thing you can do for love is deny it; so when you find that special someone, don't let anyone or anything to get in your way.
650. I don't pretend to know what love is for everyone, but I can tell you what it is for me; love is knowing all about someone, and still wanting to be with them more than any other person, love is trusting them enough to tell them everything about yourself, including the things you might be ashamed of, love is feeling comfortable and safe with someone, but still getting weak knees when they walk into a room and smile at you.

29Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 2:07 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

651. Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.
652. I did three things today; miss you, miss you, and miss you.
653. Each time I miss you, a star falls down from the sky. So, if you looked up at the sky and found it dark with no stars, it is all your fault. You made me miss you too much!
654. You never know what you have until you lose it, and once you lose it, you can never get it back.
655. When I miss you, I don’t have to go far … I just have to look inside my heart because that’s where I’ll find you.
656. I heard someone whisper your name, but when I turned around to see who it was, I was alone. Then I realized that it was my heart telling me that I miss you.
657. Kui mu süda peaks lärmi tõstma, võin teda ju tüssata.
658. Mõningatest rasketest hetkedest, mida olen läbi elanud, ei saa ma ikka aru.
659. Mõni toibub, mõni annab alla – kuid vähemalt korra oleme me kõik tundnud, kuidas tragöödia tiivad meid riivavad.
660. Surm on üks hetk, ei midagi muud.
661. Mitte ainsalgi päeval oma elus pole inimene suuteline vastu võtma otsuseid.
662. Mis mõttega lasta surra nii paljudel, kui piisab ühestainsamast?
663. Inimene ei saa oma saatuse vastu võidelda – ta püüab seda, aga ta kaotab.
664. Inimene on sündinud, et oma saatust petta.
665. On hetki, mil meie ellu ilmuvad kannatused ja me ei saa selle vastu midagi. Aga miskipärast nad ilmuvad.
666. Parim viis vaenlast tundma õppida ja hävitada on teeselda, et oled tema sõber.
667. Igal inimesel on õigus oma ülesandes kahelda ja see mõnikord hüljata; ainus, mida ei tohi, on see unustada.
668. Kes iseendas ei kahtle, on häbiväärne – ta usub pimesi oma võimetesse ja kannatab uhkuse all, mis on patt.
669. Kivid on jumalate peegelpilt: nad on tugevad, vastupidavad, taluvas ükskõik mis tingimusi ega pea kellelegi seletama, miks nad seal on.
670. Kasuta kõiki võimalusi, mis sul vähegi on, sest kui sa need käest lased, kulub kaua, enne kui neid uuesti tekib.
671. Tavad on selleks, et maailm korras hoida. Kui sellega jändama hakkame, siis maailm hävib.
672. Keegi ei raiska oma aega selle peale, et üks kõige harilikum elu üles tähendada.
673. Issand kuuleb nende palveid, kes tahavad vihast lahti saada. Aga nende jaoks, kes põgenevad armastuse eest, on ta kurt.
674. Tegutse, astu elule vastu, aga ära lõpeta elamist.
675. Iga inimene saab aru, kui ra ohus on: ta hakkab eriskummaliselt käituma, tal on mingid aimdused, ta tunneb selle õhust ära. Ja püüab ennast petta, kuna arvab, et ta pole suuteline seda olukorda välja kannatama.
676. Kõigel on olemiseks oma põhjus; sina pead ainult vahet tegema, mis on mööduv ja mis jääv.
677. Hirm kestab hetkeni, kui juhtub möödapääsmatu; pärast seda pole tal enam mõtet.
678. Mu elu mõte on just see, mis ma tahan, et ta oleks.
679. Ma olen saavutanud kõik, mis tahtsin, sest mineviku pettumused ei ahista mind.
680. Kõik, mis oleks võinud juhtuda – aga ei juhtunud - , puhub tuul minema ja sellest ei jää mingit jälge.
681. Laps võib täiskasvanule õpetada kolme asja: olla ilma igasuguse põhjuseta õnnelik, olla kogu aeg mingi asjaga ametis ja osata – kõigest jõust – nõuda seda, mida tahad.
682. Sellest on palju aega möödunud, kui kõrbetuul meie jalajäljed liivalt pühkis. Aga iga hetk, mil ma olemas olen, on mul meeles, mis juhtus, ja sa käid edasi minu unenägudes ja minu tegelikkuses. Aitäh, et sa mu teele astusid.
683. See on nagu meelemürk. Kõigepealt tekib vaimustus täielikust andumusest. Pärastpoole, järgmisel päeval, tahad sa veel. Sa ei ole veel sõltuv, aga sulle meeldib see tunne ja sa arvad, et suudad olukorda endiselt ohjes hoida. Mõtled temast kaks minutit ja siis unustad ta kolmeks tunniks. Siis aga vähehaaval harjud sa temaga ja hakkad temast täielikult sõltuma. Nüüd mõtled temast kolm tundi ja unustad ta kaheks minutiks. Kui teda ei ole, tunned ennast nagu sõltlane, kes pole vajalikku annust saanud. Ja täpselt nagu sõltlased varastavad ja alandavad ennast, oled sina valmis tegema selle pärast ükskõik mida.
684. I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
685. I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying.
686. Life is what happens to you while you're busy making other plans.
687. A line is a dot that went for a walk.
688. Have the courage to live. Anyone can die.
689. Ma ei tea mis relvadega peetakse kolmas maailmasõda, kuid ma tean et neljas peetakse kivide ja keppidega.
690. When you are in Love you can't fall asleep because reality is better than your dreams.
691. To the world you may be one person, but to one person you may be the world.
692. You're not drunk if you can lie on the floor without holding on.
693. Drinking is a way of ending the day.
694. Gravity is not to blame for two people falling in love.
695. If carrots are so good for your eyes, then why are there so many dead rabbits in the road?
696. We had gay burglars the other night. They broke in and rearranged the furniture.
697. When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
698. Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
699. I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
700. Palun ära raiska aega, palun tule ja pane mind naerma.
701. Kui ärkan, siis loodan, et oled mu kõrval. Ma ootaks kuni ärkad ja siis suudleks sind õrnalt.
702. It is not fair if I forgive everything.
703. Don`t tell things you never wanted to be.
704. I need someone who would show me hot to catch my dreams.
705. Mõttetud on soovid, mis ei täitu eal.
706. It’s time to close my eyes and let my dreams decide.
707. All those words that I said, you laughed, you didn’t care.
708. I would like to erase the days I said goodbye.
709. Keegi ei süüta lampi, et see siis ukse taha peitu panna: tule idee on valgust juurde tuua, silmad avada, näidata imesid, mis ümberringi sünnivad.
710. Keegi ei ohverda kõige olulisemat, mis tal on: armastust.
711. Keegi ei ulata oma unistusi nende kätte, kes võivad need purustada.
712. Plaksutasin, kui mõistus võitluse kaotas, ja mul ei jäänud üle muud, kui alla anda, tunnistadam et olen armunud.
713. Meie keha elab edasi, kuid hing saab varem või hiljem surmava löögi.
714. Keegi ei saa kellegagi manipuleerida. Kui kahel inimesel on suhe, siis nad mõlemad teavad, mida teevad, kuigi pärast võidakse süüdistada, et teineteist kasutati ära.
715. Ma pean lõpuni minema, ehkki tunnen, et olen vahel nõrk ja peaaegu alati masenduses.
716. Naise loomuses on end imekergesti armastusele avada.
717. Kui saatus väga heldekäeline on, siis leidub alati kusagil mõni auk, kuhu kõik unistused kolinal sisse kukuvad.
718. Ennast juhtida lasevad ainult väga tugevad hinged.
719. Ma teesklen rõõmu, mida mul pole, ja peidan kurbust, et neile, kes mind nii väga armastavad ja kalliks peavad, mitte muret valmistada.
720. Kui ma ei näe elu enda sees kasvamas, ei suuda ma leppida ka väljaspool oleva eluga.
721. Inimest saab tundma õppida muusika järgi, mida ta kuulab.
722. Ma olen õppinud kogu elu vaikides kannatama.
723. Ma ei saa ise õppida, mul on vaja, et keegi mind õpetaks.
724. Käsi, mis jooni veab, peegeldab inimese hinge, kes neid kirjutab.
725. Kui sõnad oleks omavahel ühendatud, poleks neil mõtet või oleks nende mõistmine tunduvalt raskem: sõnade vahele on vaja tühikuid.
726. Väga oluline on lasta saatusel oma ellu sekkuda ja otsustada, mis on kõigi jaoks parim.
727. Kui ma suren, siis matke mind püsti, sest ma olen kogu elu põlvili elanud.
728. Katsu inimestele nende kaotatud rõõm tagasi anda.
729. Sa oled see, kes sa usud end olevat.
730. Me kõik teame kõike, küsimus on ainult, kas me usume seda või mitte.
731. Hea on anda, kui küsitakse, aga parem on anda, ilma et küsitaks.
732. Tõde on just see, millisena teie seda näha tahate.
733. Ma tahan, et keegi lihtsalt kunagi tuleks ja küsiks, kuidas mul läheb. Ja et see teda tõepoolest kas või natukenegi huvitaks.
734. I’m going to smile and make you think I’m happy, I’m going to laugh, so you don’t see me cry, I’m going to let you go in style, and even if it kills me - I’m going to smile.
735. Never be sad for what is over, just be glad that it was once yours.
736. If I never met you, I wouldn't like you. If I didn't like you I wouldn't love you. If I didn't love you, I wouldn't miss you, but I did, I do and I will.
737. Forget the times he walked by, forget the times he made you cry, forget the times he spoke your name, remember now you're not the same. Forget the times he held your hand, forget the sweet things if you can, forget the times & don't pretend, remember now he's just your friend.
738. I had a dream and it was about you. I smiled and recalled the memories we had, then I noticed a tear fell from my eyes. You know why? Because in my dream you kissed me and said goodbye.
739. You give me something no one else can, a reason to live.
740. Love is giving someone the ability to destroy you, but trusting them not to.
741. Life is only worth living once you've found someone worth dying for.
742. I could never regret loving you because even if you didn't love me anymore, I know that you once did and that is the most wonderful feeling because I never thought that I deserved your love.
743. You know you love someone when you cannot put into words how they make you feel.
744. Never say goodbye when you still want to try. Never give up when you still feel that you can take it. Never say you no longer love a person when you can't let go.
745. Never say "I like you" if you don't care. Never talk about feelings if they're not there. Never touch a life if you mean to break a heart.
746. At least be there to wipe away my tears if you're going to make me cry.
747. I wish I could be your tear drops, for what more could anyone ask for then to be conceived in your heart, born in your eyes, live on your cheeks, and die on your lips.
748. I was reborn when you first kissed me. Part of me died when you left me. But now I still live, waiting for the day you return to me.
749. The part that hurts me the most, is knowing that I once had you and then lost you.
750. Its hard to pretend you love someone when you don't but its harder to pretend that you don't love someone when you really do.
751. Never say "I love you" if you don't really care, never talk about feelings if they aren't really there. Never hold my hand if you're going to break my heart. Never say you're going to stop, if you never plan to start. Never look into my eyes if all you do is lie. Never say hello, if you really mean goodbye. If you really mean forever, then say you will try. Never say forever because forever makes me cry.
752. Naera ja maailm naerab sinuga, nuta ja sa nutad üksinda.
753. Öö on ainult üks päeva osa.
754. Imed sünnivad ainult nende jaoks, kes nendesse usuvad.
755. Kogu pingutus siin elus on selleks, et ühel päeval maha istuda ja päikseloojangut vaadata.
756. Ainult olevikul on võim meie elude üle.
757. Ma suudan lihtsatest asjadest aru saada alles siis, kui ma olen kokku puutunud keerulistega.
758. Seda, mis on väljaspool, on raskem muuta, kui seda, mis on seespool.
759. Mul pole vaja elu mõttest aru saada. On vaja leida vaid keegi, kes seda teab.
760. Ma tahan su kätele magama jääda nagu väike laps, teades, et keegi, kes on tugevam, kaitseb mind iga häda ja iga ohu eest.
761. Kui palju ma olen, kartes kaotada, kaotanud.
762. Tunded on osa maailmast, mida ma ei tunne, kuid see on maailm, kus pole ruumi ega piire.
763. Kas leppida eluga, mis on täis kannatust ja valu või aru saada, et kõik on siia ilma sündinud õnnelikud olema.
764. Inimeste juures saad olla ainult siis, kui oled üks nendest.
765. Don't refuse to kiss me in front of your friends. If they laugh at you, it's because they're jealous.
766. Girls are fragile. Even if you're play fighting/wrestling, be very gentle.
767. After you've been dating for a while, realize that they really have started to trust you. When you have a girlfriend who truly trusts you, you have a lot more responsibility, priviledge and control than you would think. Be careful with it, most guys would kill for that kind of power, and it can be lost in a nanosecond.
768. Makeup can hide so many things, like puffy eyes from crying of a broken heart.
769. Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard..
770. A wise girl kisses, but does not love. Listens, but does not believe. And leaves, before she is left.
771. I'm an extraordinary girl, in an ordinary world.
772. A girl spends too much time thinking about things that will never happen and dressing up for the guy that will never even notice.

30Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 3:04 pm

semi

semi
Stiilne
Stiilne

katrin , sul päris hea kollektsioon neid mõtteterasid Very Happy

31Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 3:14 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

kuule jah Very Happy:D

32Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 3:52 pm

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

Take it easy,pöialliisi.

33Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 7:26 pm

Helen

Helen
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Never say I love you
if you really don't care ..
Never talk about feelings
if they aren't really there ..
Never hold my hand
if you are going to break my heart ..
Never say you are going to
if you are not planning to start ..
Never look into my eyes
if all you do is lie ..
Never say hello
if you really mean good bye ..
If you really mean forever
then say you will try ..
/////

34Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Juul 20, 2010 10:48 pm

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

» Pisaraid toovad need, kellest hoolid. Naeratuse toovad need, kes sinust hoolivad.
» See, kui sa ei oska oma tundeid väljendada, ei tähenda veel, et nad ei ole sul sügavad.
» Ainult see, kellel on põhjust kahelda iseendas, on alati hirmul selle üle, mis teised temast räägivad.
» Kunagi olid Sa minu jaoks tulevik, aga nüüd on Sinust saanud minevik! Ja kahjuks või õnneks, mulle ei meeldi minevikus sorida.
» Miks ma küll sind sallisin? Ma ju teadsin, et Sa teed mulle üks päev haiget.

Lemmikud.

35Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Kolm Juul 21, 2010 12:12 am

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Ma olen isekas, kannatamatu ja veidi ebakindel. Ma teen vigu, ma väljun kontrolli alt ja aeg-ajalt on minuga raske toime tulla. Aga kui sa mu halvimate külgedega hakkama ei saa, siis põrgupäralt, sa ei vääri ka mu parimaid külgi!

36Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Kolm Juul 21, 2010 4:15 pm

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

- Elu on kui imelik anekdoot , kord on naljakas , kord mõttetu , kord ajab naerma ja kord ei saa üldse aru mis toimub .

- One night I was lying on my bed , lookind up at the beautidul stars and I asked from myself " Where the fuck is my roof ? "

-
Igapäev ma näen , et miski muutub , igapäev ma näen , et ma ei suutnud , igapäev ma usun , et olen keegi , kuid see on vale ja see ongi ebameeldiv .

- Vahel teeb süda asju , millest mõistus aru ei saa .

- Esimene armastus on kõige ilusam, kuid kui ta puruneb, jätab ta järele haava, mis ei parane.

- Mind kas armastatakse või vihatakse, kuid ükskõikseks ei jäta ma kedagi.


Lemmikud praegu .

37Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Kolm Juul 21, 2010 4:18 pm

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

ma vihkan valesi,ka ilusaid

38Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Kolm Juul 28, 2010 5:29 pm

MissNobody

MissNobody
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Kui sinu puudumist ei märgata, siis pole vahet, on sind siin või mitte !

39Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Nelj Juul 29, 2010 7:32 pm

kkkiiiisu

kkkiiiisu
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Ma pole enam väike , ma ei hakka enam sinu arvamuse järgi tantsima !

40Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Nelj Juul 29, 2010 7:42 pm

sugar

sugar
Pilgumagnet
Pilgumagnet

- Peeru Paeluss(Pearu Paulus)
- Ida-Jänes(Eda-Ines)
- Tuti Helve (Heti Tulve)

- Sitavares on suur lennuvõimetu lind

- Kui ma võtan pika naise, mis siis saab, kui välku lööb?

- Sekspomm ühte ja samasse voodisse 2x ei kuku

- ALKOHOL TEEB NAISED KOLEDAKS! Naised ärge jooge!
Siis meie ei pea teid tagasi ilusateks jooma Very Happy

- Sain sooja soovituse normaalseks hakata.

- My brain has two sides - on the left, there's nothing right and on the right there's nothing left

- Mess with da best & die like da rest...

- Arvad, et oled asendamatu? - Pista näpp korra vette ja vaata, kas jääb auk alles.

- Inimene tegutseb kolmel juhul: kui tahab, kui peab ja kui ei tohi...

- Hell was full... So im back!

- I know KARATE...and many more such words.

- Ega suvi pole naljaasi - sest hernes tahab keppi, till tõuseb, redis läheb kõvaks, kartul tahab panemist ja kurk kiletamist.

- Ärge öelge mulle seda mida ma tegema pean ja mina ei ütle teile seda kuhu te minema peate!

- Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones.

- mõned vead on liiga head, et neid ainult korra elus teha.

- Rullnokk: "Jõu klahvid, mis klimberdate?"

- Enne must minevik, kui LILLA tulevik!

- Milles peitub see keemia, et ma saan ükskord preemia?

- Tutvun meeldiva neiu või noormehega. Ise olen meeldiv neiu või noormees.

- Kõik mis ei tapa, teeb vigaseks.

*See, kes mõtles välja kella keeramise võiks omale kellad persse keerata!

*mälu on lühike ja juhtmed on pikad. oleks vastupidi, oleks hea

*In The Middle Of Nowere,Next To Nothing

*alkoholivabast õllest kumminaiseni on vaid üks samm

*alkokeeld-kas selliste eestit soomlased tahtsidki?

*don't hit kids. no, seriously, they have guns now.

*you sould put a condom on your head because if you're going to act like a penis you should have no problem dressing like one.

*"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd betteter have a good hand."- Woody Allen

*Hello! I am not crazy, I`m just a little unwell.

*Mehed on nagu parkimiskohad. Kõik head on alati ära võetud ja alles ainult invaliididele.

*Ürgisastel on omad seadused- nuiaga pähe ja koopasse ää.....

*Palun vaikust, ma arenen !

*don't think of yourself as an ugly person, think of yourself as a beautiful monkey

*elu on kui lehm,iga päev saab pulli

*Aeg on nagu mees,teda ei huvita mida ma tahan

*mina pole midagi, sina pole sedagi

*Need lehmad, kes rohkem jooksevad ja udarat raputavad, teevadki jogurtit

*too weird to live, too rare to die

*A life!? Where can i download one of those?

*Jesus is coming.. everyone look busy.

*Behind the most beautiful eyes of an angel, lies the smile of a devil.

*Tequila is like amnesia in a bottle.

*Minu kõige metsikum peoöö oli siis, kui ma oma hamstrile disko korraldasin!

*Girls have unique magic powers-> They get wet without water,bleed without injury, and make boneless things hard...

*Kes on Eestis kõige lühem mees?Vastus: ? - Kärna Ärni. Kotid on kohe silmade all.

*Mitu korda ma pean vett tõmbama, et Sa kaoksid?

41Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Laup Aug 28, 2010 5:15 am

kissandlove


Silmariivaja
Silmariivaja

*vahel mõtleme, miks ei saa aega seisma jätta või tagasi keerata, aga kui sisimas aega tagasi keerat, me ei oskaks midagi olulist muuta.

*Ei ole halvemaid, paremaid aegu. On vaid hetk, kus elame praegu.

*Mind ei huvita enam. Teie olete kõik ühesugused. Teist ei saa asja, ma vihkan seda kuradima mängu teiega.

42Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Püh Okt 17, 2010 2:27 pm

-Green-Girl-

-Green-Girl-
Silmariivaja
Silmariivaja

Ma tõesti hoolisin sinust ja hoolin siiani .

Armastust ei saa välja mõelda , see tuleb iseenesest .

43Aforismid & mõtteterad ! - Page 2 Empty Re: Aforismid & mõtteterad ! Teis Okt 19, 2010 3:27 am

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Armastust ei saa välja mõelda , see tuleb iseenesest . -
see on niii armas Smile .

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele