Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

Marki täis hetked, naljakad sündmused, valesti ütlemised

+12
biku
Muahhh
semi
Greete
kessumusi
Annabel-K
kkkatrin1
Grrrh
maaarjaly
SiretOlen
sugar
liisa
16 posters

Mine lehele : 1, 2  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

liisa

liisa
Silmariivaja
Silmariivaja

On juhtunud midagi väga piinlikku ja naljakat? Oled täiesti lihtsaid asju väga valesti välja öelnud? Pane kirja!

Ise võtsin just sügavkülmast liha ja see väike uks kukkus eest ära sügavkülmal, siis ma muidugi kiljusin väga heleda ja tobeda häälega "Raisk!" ja avastasin, et aken on lahti ja naabrid õues.. -.-'

sugar

sugar
Pilgumagnet
Pilgumagnet

ma lõin käe vastu lauanurka ära ja hakkasin lambist kassihäält tegema , ema küsis et " kes sul seal laua all on ? ja mis sa krimpsutad nägu, kass kriimustas vä ? "

SiretOlen

SiretOlen
Silmariivaja
Silmariivaja

tahtsin öelda pakk pihve aga ütlesin pahv pikke Very Happy

sugar

sugar
Pilgumagnet
Pilgumagnet

aa ma tahtsin öelda et ma puhun tuha ära , ütlesin : ma tuhun puhu ära

maaarjaly

maaarjaly
Stiiliauguline
Stiiliauguline

# kõndisin vastu peeglit , siis ütlesin "oih , peegel kõndis mulle ette"
# tahtsin öelda , et lähme mootor paadiga sõitma , aga ütlesid " lähme pootor maadiga sõitma"
# olin sugulaste juures , kell oli pool 12 õhtul , teised juba magasid , hakkasin ise ka magama minema , kuid järsku käis uksekell , läksin vaatama kes seal on , kaks tuttavat tüüp olid seal , ja mina .. ma olin öösärgis !
# koolis oli matkapäev , õde tuli mulle kukile , aga nagu alati , kui ta mulle kukile tuleb , kukume me maha , ja nii oli ka tookord , aga pool kooli nägi ja me kukkusime pori sisse ..

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

suht head maarjaly SmileVery Happy

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

maaarjaly kirjutas:# kõndisin vastu peeglit , siis ütlesin "oih , peegel kõndis mulle ette"
# tahtsin öelda , et lähme mootor paadiga sõitma , aga ütlesid " lähme pootor maadiga sõitma"
# olin sugulaste juures , kell oli pool 12 õhtul , teised juba magasid , hakkasin ise ka magama minema , kuid järsku käis uksekell , läksin vaatama kes seal on , kaks tuttavat tüüp olid seal , ja mina .. ma olin öösärgis !
# koolis oli matkapäev , õde tuli mulle kukile , aga nagu alati , kui ta mulle kukile tuleb , kukume me maha , ja nii oli ka tookord , aga pool kooli nägi ja me kukkusime pori sisse ..

sain suht naerukad Very Happy:D:D

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

kkkatrin1 ma ka Very Happy

Annabel-K

Annabel-K
Silmariivaja
Silmariivaja

Ma läksin ema-isa ja sugulastega ujuma. Merre minnes panin ujumisprillid pähe, sukeldudes tuli mulle mu täpselt tagumikuga ette. Kui üles tulin ütlesin: "ema, ma nägin su assi." mitte keegi ei saanud aru mis asi on ass. Ainult mina ja minuvanune nõbu naersime.

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

Annabel-K suht hea Wink

kessumusi

kessumusi
Pilgumagnet
Pilgumagnet

ma olin lota tunnis ja tahtsin õpsilt midagi küsida ja ma ütlesin : emme !

Külaline


Külaline

ükskord klassiõde tuli vastu hommikul tunnis ja ütleb järsult:Sa oled nii pandav.Ma muidugi ,et mis sa nüüd jne.Pärast tuli välja ,et ta ütles mulle:Sa oled panda ,kuna mul oli ripsmetuss laiali:D

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Ma irnun siin Very Happy Very Happy

Grrrh

Grrrh
Stiilne
Stiilne

Täpselt nagu minagi . :p

kessumusi

kessumusi
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Very Happy

semi

semi
Stiilne
Stiilne

oh, teid, vaesekesi. Very Happy
naerukrampe jagus kuhjaga, endal hetkel pole midagi rääkida kuna ei tule meelde Very Happy

Muahhh

Muahhh
Admin
Admin

jooksin kaupsis poiste vetsu, ja üks poiss tuli vastu, ja ma oleks talle peaaegu ütelnud, et mida sa tüdrukute vetsus teed, aga läksin igaksjuhuks ust kontrollima....

https://muusa.forum.co.ee

biku

biku
Stiiliauguline
Stiiliauguline

kirjutasn kogemata kunagi koolis kirjandi 'midagi minu persest', aga oleks pidand olema 'midagi minu perest' Very Happy

Muahhh

Muahhh
Admin
Admin

ahhahaha Very Happy

https://muusa.forum.co.ee

maaarjaly

maaarjaly
Stiiliauguline
Stiiliauguline

# ükskord tahtsin kirjutada "vahetunnis" , kuid kirjutasin "vehetu*sis" Very Happy Very Happy Very Happy .
# oli terveseõpetuse tund , õpetaja rääkis , et üks pervert , kes 7 aastat tagasi vägistamise eest vangi pandi , lasti vabadusse . Mina ütlesin üle klassi sellepeale " MA OLIN JU 7 AASTANE SIIS !" , hetkeks oli klass vait ja siis naersid kõik mu üle , ning siis jõudis mulle kohale , mida nemad mõtlesid .. Very Happy
# kukkusin rulluiskudega teiste ees maha , ja siis ütlesid , et tahtsin vaid pikutada
# talvel olin Siretiga Liisu aknataga. Liisujuures käis just remont , me viskasime Siretiga lumega vastu akent ja läksime peitu , väljas oli pime . Kordasime seda kõike mingi 5 korda , ja siis nägime , et üks remondimees oli terve aja meid jälginud Very Happy Very Happy

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

* küsisin sõbrannalt kas kott ja juhhy tulevad meiega välja w? . kuigi tegelt on kutt(ühe tüdruku hüüdnimi) ja johhy Very Happy

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

olin siis poes proovikabiinis ja lõin pea vastu peeglit ära . Seda oli vist väga kuulda , kuna kui ma välja tulin , küsis üks naine , et mis mul juhtus . Very Happy

annajou

annajou
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Olime sõbrannaga Hispaanias ühe hiina poes. Mul oli vaja vetsu minna ja mu sõbranna küsis hispaania keeles et kas me võime vannituba kasutada.. Ma targa näoga lisasin servioso (tegelt on vets servicio) Ja siis müüa tegi rõõmsa näo pähe ja ütles jaja servilleta (tähendab salvrätikuid) Ja no ma mõtlesin, et ta viib mu vetsu juurde, aga ta viis mu vetsupabeririiuli juurde ja küsis: Noh, millist vetsupaberit sa tahad, seda v seda? Ma ütlesin ainult no ja jooksin tagasi kassa juurde.. Paar päeva enne seda tahtis teine müüa seal poes meile vahukoort müüa, kuigi me küsisime midagi juua...

See vbla praegu ei tundu nii naljakas, aga siis oli see kohutavalt naljakas. Ja kuna me seal poes pea iga päev käisime, oli pärast sed suht mark sinna minna Very Happy

http://annajou.blogspot.com

ksks

ksks
Pilgumagnet
Pilgumagnet

irv Very Happy

bellla

bellla
Moderaator
Moderaator

mul on liiga mark seda siia kirjutada Very Happy
läksime trenniga tartusse võistlustele, seal ka sis hotellis ööbisime. hakkasime minema sööma alla korrusele, läksime toast välja ja ootasime lifti. mul olid jalas siuksed kottis põlvpüksid. siis järsku tunnen et mingi asi nagu hõõrub vastu jalga võinii, siis mõtlesin et äkki on midagi pükste sees. ja oligi, jee mu trussikud olid kuidagi pakkides pükste sisse saanud ja ma läksin siis sööma, trussikud taskus Very Happy (NEED OLID PUHTAD Very Happy)

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele