Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

MM-Agressivsus

5 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1MM-Agressivsus Empty MM-Agressivsus Kolm Juul 21, 2010 2:17 am

Muahhh

Muahhh
Admin
Admin

Anonüümne: " Olen 17, tunnen ennast ülimalt agressiivsena koguaeg. Tänaval/koolis igalpool ringi käies käivad koguaeg mõtted, kuidas ma tappa tahan anda kõigile, ja kujutluspilt jookseb silme ees, kuidas rusikadega peksan kõiki. Olen nagu vihane koguaeg kõigi peale. Autodes mööda käies nt mõtlen koguaeg, kuidas löön akna sisse, kodus peksan seinu, väljas puid vm, pärast nukid verised ning tihti olen kaklustesse ka sattunud, eriti pidudel, sest siis alkohol veel suurendab seda mõju. Kõik asjad käivad mulle koguaeg pinda, nii on mingi pool aastat või aasta olnud. 90% inimestest tunduvad vastikud mulle ja selline tunne, et pean neile kere peale andma. Asi ei ole selles, et ma tahaks kõva meest vm mängida, aga lihtsalt sellised tunded valdavad. Olen psühholoogi ja psühhiaatri (mitmete) juures ka käinud, aga no ma ei suuda neid ka sõbralikult vahtida, väga ärritav on käia (pidevalt selline tunne, et tahan neil ka näod lõhki rebida vm), olen mingeid ravimeid ka õginud erinavaid, need ei aita. Hakkab juba üle viskama, selline tunne, et peaks endale otsa peale tegema, sest ma ainult põhjustan kahju sellega igale poole. Vahel on selline tunne, et ei tahagi sellest agressiivsusest vabaneda, aga siis vahepeal siiski analüüsin ennast ja sellisel puhul tulevad suitsidaalsed mõtted pähe jne. Perega jm on minu arust enamvähem korras, no suhteid keeran kadakas* küll nii, aga mingeid probleeme nagu mul elus ei tohiks olla, mis sellist asja vallandavad. Tundub nagu kuidagi lamp elu vihkamine, ma ei saa aru sellest ja ei oska kuidagi parandada. Kui selline jant kaua kestab, siis hüpan kuskilt kõrgelt alla. Keegi oskab aidata vm?"

https://muusa.forum.co.ee

2MM-Agressivsus Empty Re: MM-Agressivsus Kolm Juul 21, 2010 2:49 am

semi

semi
Stiilne
Stiilne

Peas on ainult üks mõte: Ehk kunagi oli tal tegemist mingisuguse VÄGA vale seltskonnaga või ta elas sellises seltskonnas kust talle see külge hakkas. Ta peaks käima sellise inimese nagu psühhoterapeudi juures ravil. Kui vaja võin ka soovitada üht tuttavat Tallinnast kes selliste probleemidega tegeleb.

3MM-Agressivsus Empty Re: MM-Agressivsus Kolm Juul 21, 2010 3:51 am

-triine

-triine
Silmariivaja
Silmariivaja

Oleks vaja teada, mis ajast see agressiivsus tekkis. Või mis selle põhjustas .. siis saaks seda ka ravida.

4MM-Agressivsus Empty Re: MM-Agressivsus Kolm Juul 21, 2010 3:53 am

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Muahhh kirjutas:Anonüümne: " Kõik asjad käivad mulle koguaeg pinda, nii on mingi pool aastat või aasta olnud. "

Kirjas ju Wink

5MM-Agressivsus Empty Re: MM-Agressivsus Kolm Juul 21, 2010 4:42 am

Unfo

Unfo
Silmariivaja
Silmariivaja

omg, ma arvan et ta on dexter ._.

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele