Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

tutvusta ennast !

+8
bellla
biku
Liisukas
-annuu--
semi
Greete
maaarjaly
kkkatrin1
12 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1tutvusta ennast !  Empty tutvusta ennast ! Nelj Juul 22, 2010 8:56 pm

kkkatrin1

kkkatrin1
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Pealkiri ütleb kõik- tutvusta ennast!

2tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Nelj Juul 22, 2010 9:05 pm

maaarjaly

maaarjaly
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Ma siis alustan . Nimi on mul Maarjaly . Olen 14 aastane & lähen 8. klassi . Hinded on mul neljad & viied kuigi ma ei pinguta ja kodusied töid väga ei tee . Iseloomult olen laisk ja ülbe kuid mõistev ja vägagi aus . Mul on rohelised silmad ja küllaltki heldedad juuksed . Ei suitseta . Elan Tartumaal, tihti käin ka Viljandimaal . Oskan solvuda ja kuri olla , aga samas võib minule alati loota ja mind usaldada . Kui vähegi tuju on , räägi meeletult palju ja teen ka huumorit . Sõbrad on mulle tähtsad . Enesehinnang on nullilähedame . Ja rohkem ei oskagi midagi öelda (: .

3tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Nelj Juul 22, 2010 10:59 pm

Greete

Greete
Pilgumagnet
Pilgumagnet

Ma olen Greete, 12-aastane. Lähen seitsmendasse klassi. Elan Jõgevamaal ühes väikeses alevikus. Cool Hmm. Mul on kaks õde, üks minust vanem ja teine noorem. Iseloomult olen selline, et ütlen kõik välja, aktiivne ja energiline. Meeldib palju lollitada ja igasuguseid pättusi teha. Armastan kohutavalt naermist. Mõndade jaoks olen ülbe kah, aga nii, kuidas käitutakse minuga, käitun teistega vastu kah. Sõpru hoian väga. Hobideks on mul igasugune sport. Iga kevad ja sügis käin krossijooksu võistlustel osalemas. Tegelenud olen ka kiiruisutamisega. Kõige rohkem aga armastan jalgpalli. Suvel meeldib mulle palju ujuda ja päevitada. Kuulan igasugust muusikat peale klassika. Pungist, rockist, hard metalist kuni popini välja. Wink



Viimati muutis seda Greete (Nelj Juul 22, 2010 11:26 pm). Kokku muudetud 1 kord

4tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Nelj Juul 22, 2010 11:14 pm

semi

semi
Stiilne
Stiilne

Niisiis .

Nimi: Semi
Vanus : 14.a
Sünnipäev : 30. august
Elukoht : Kolga alevik , Kuusalu Vald, Harjumaa
Meeldib : Sportida, sõpradega lõbutseda, mängida kaardimänge.
Olen : Aus, vastuvõtlik, seltsiv, sõbralik, lõbus
Mulle ei meeldi : Valetamine, reetmine, kahepalgelisus, egoism, teiste üle naermine
Mulle meeldib / meeldivad : ausad inimesed, kaardimängud heas seltskonnas, targad inimesed.
Lemmikloomad : kass
Muusika : Rohkem Mixtaped ja Hip-Hop kuid muidu kuulan kõike.
Lemmikaastaaeg : Suvi ofc Smile

5tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Nelj Juul 22, 2010 11:24 pm

-annuu--

-annuu--
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Nimi on Andra. Olen 15 aastane ja lähen 9.klassi. Sünnipäev on 26.jaanuar. Mul on rohekad silmad, tumedad juuksed ja olen lühikest kasvu. 157 cm. kõigest. Mul on 2 õde ja 1 vend. vend ja üks õde on vanemad kui mina. Elan järvamaal väikeses külas nimega Kaalepi.Hobideks on joonistamine, tantsimine ja rulluisutamine. Lemmik õppeaine koolis on kunst ja vihatuim on füüsika.
Olen sõbralik ja seltsiv, humoorikas ja usaldusväärne. suhtun inimestesse nii nagu nemad minusse suhtuvad. Kui keegi mulle jama keerab vms siis võin väga vihaseks saada. Ei suitseta ega tarbi alkoholi.
Mulle meeldivad rõõmsameelsed ja jutukad inimesed,keda saab usaldada.
Ei meeldi valetamine, eriti käib pinda see kui teiste saladusi kuritarvitatakse.

6tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Reede Juul 23, 2010 12:22 am

Liisukas

Liisukas
Silmariivaja
Silmariivaja

Olen Liisukas. Olen 13 ja tähtkujult sõnn. Sünnipäev on 21.aprill. Mul on 1 õde ja 1 vend. Mul on ka koer ja kass, kuigi koerad mulle ei meeldi. Koer ongi õe oma. Elan Tartus, suht tammelinnas. Olen päriselus hästi õel ja ülbe, internetis üritan sõbralik olla. Ma ei talu eriti kriitikat enda suhtes. Mulle meeldib ka üks poiss, kusjuures ma tean, et ma meeldin talle ka. Aga ikka ma ei julge temaga rääkida. Tegelt enamus fakte minust saate lugeda blogist. Aa muide ma ARMASTAN tantsimist Smile Olen tegelenud korvpalliga, peotantsuga, võrkpalliga, rahvastepalliga, ujumisega ja hiphopiga. Smile

7tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Reede Juul 23, 2010 1:08 am

biku

biku
Stiiliauguline
Stiiliauguline

Tere, olen pussumeister Biku! Mul on püksis lont. Kuid vahest meeldib mulle see keemilisse puhastusse viia. Vahest tõmbub see seal pesus kokku. Kui ma mööduvatele inimestele heipa ütlen, siis nad krõllavad mu lonti imelikult. Kuid see mind ei heiduta, olen siiski vapper londipliks. Ka mu reit on londike112. Kuid ärge arvake et ma mingi reidipepu olen!!

8tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Reede Juul 23, 2010 1:26 am

bellla

bellla
Moderaator
Moderaator

Mu nimi on Annabel ja olen 14 aastane. Elan perega Tallinnas, Kakumäel, õpin Prantsuse Lütseumis. Sünnipäev on 14.mail ning tähtkujult olen sõnn. Mul on pikad blondid juuksed ning silmad, mis värvi vahetavad (kuu aega sinised, kuu rohelised)hetkel on rohelisekuu. Olen väga sportlik- ka klassis parim sportlane igas alas. Tegelen ujumisega, olen ka eesti noorte meister. Ma olen suht pikk tüdruk- 173 cm. Iseloomult olen sõbralik ning hooliv. Vaenlasele pinnuks silmas. Ma olen julge ning meelidb teha vingerpusse Very Happy Very Happy Meeldivad inimesed, kes on sõbralikud ning ausad, ei kannata kui inimene on kahepalgeline, salalik ning klatšib. See on vist kõik Smile

9tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Laup Juul 24, 2010 8:47 pm

LIIIISI

LIIIISI
Silmariivaja
Silmariivaja

nimi on Liisi ja olen 16. sünnipäev on 15.juuni, ja olen kaksiku tähtkujus. mul on sinised silmad ja blondid üle õlgade järkus juuksed. mul on 2 õde, kes on minust vanemad, ning elan koos ema ja isaga.
olen 173,5 cm pikk ja ma armastan laulmist, tantsimist ja ujumist. laulmisega olen tegelenud juba lasteaiast saati ja tantsimas olen käinud peaaegu 1 aasta ja ujumine on nsma hobi, lihtsalt väga meeldib.
iga suvi ma käin kuskil laagris, nii juba 6 v 7 aastat järjest. iseloomult olen julge, sõbralik ja enesekindel.

10tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Laup Juul 24, 2010 9:42 pm

Külaline


Külaline

LIIIISI kirjutas:nimi on Liisi ja olen 16. sünnipäev on 15.juuni, ja olen kaksiku tähtkujus. mul on sinised silmad ja blondid üle õlgade järkus juuksed. mul on 2 õde, kes on minust vanemad, ning elan koos ema ja isaga.
olen 173,5 cm pikk ja ma armastan laulmist, tantsimist ja ujumist. laulmisega olen tegelenud juba lasteaiast saati ja tantsimas olen käinud peaaegu 1 aasta ja ujumine on nsma hobi, lihtsalt väga meeldib.
iga suvi ma käin kuskil laagris, nii juba 6 v 7 aastat järjest. iseloomult olen julge, sõbralik ja enesekindel.
Mu parimal sõbral on samal päeval sünnipäev:D

11tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Laup Juul 24, 2010 11:04 pm

kkkiiiisu

kkkiiiisu
Stiiliauguline
Stiiliauguline

nimi on Merilin . Olen 13. aastane . Mu sünnipäev on 27.Aprill , olen sõnni tähtkujust . Mul on rohelised silmad , blondid juuksed . Mul on 1 vend , kes on minust vanem . Armastan väga tantsida , ja hetkel tegelen ka sellega ! Hetkel vist kõik !

12tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Püh Juul 25, 2010 2:45 am

P-R.

P-R.
Moderaator
Moderaator

Olen Pille-Riin, sünnipäev on 23. november ja olen 14 aastane. Tegelen igasuguste asjadega, meeldib vaadata filme ja lõpmatuseni muusikat kuulata. Vahest meeldib raamatuid lugeda, kui mingi hoog peale tuleb. Meeldib õmmelda endale riideid ning olla kursis kõiksugude moeasjadega. Iseloomult olen üsna kameelion, võin välja näidata endast kõige parimat inimest kui ka kõige suuremat vihavaenlast. Vahest käin inimestele närvidele, nosee on tavaline. Meeldib palju rääkida, klatšida aga kõige rohkem meeldib tänaval inimesi järgi teha. Lollitada ja ns tõmmelda kuskil. Vahest lähen närvi ka, kuid seda juhtub harva. Üldiselt on vist sõbralik. Poistega saan vahepeal paremini läbi kui tüdrukutega. Ja kui keegi julgeb, siis võib mind msn-i ka lisada - moona3a@hotmail.com ma ei hammusta Smile

13tutvusta ennast !  Empty Re: tutvusta ennast ! Püh Juul 25, 2010 2:47 am

Pirrku

Pirrku
Silmariivaja
Silmariivaja

nimi on Piret. Olen 12 ja lähen 7. klassi. mul on helepruunid juuksed aga varsti juba tumepruuni. Silmad on sinakad. Mul on üks vend kes on minust noorem. Aga selle eest on mul hiigelsuur suguvõsa :s mulle meeldib laulda, tantsida, peotantsuga tegelesin mitu aastat aga lõpetasin ära. meeldib sõpradega vahest natukene lolli mängida Wink Veel meeldib sporti ka teha. sünnipäev on mul 09.09.
Lisage ka msni ja rääkige. Msn on piretoja@hotmail.com

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele