Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

ehted, needid .

+27
katz
Kkohuke
GäL
AnnuOlen
Kami
merkkka
mari4551
Maarja-Liis
Glammy.
Innnii
krisshu
Njäuh
zuprise
bellu
Girlmaster
P-R.
bbrixu
Liiiisuuu
printsess
kiizuliizu
LIIIISI
sugar
Greete
-annuu--
ksks
MissNobody
kkkatrin1
31 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

26ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Esm Okt 11, 2010 12:51 am

Kami

Kami
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?meeldivad..
Kuld või hõbe?mõlemad
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? eem..kõrvarõngaid.kaelaketti ..käeümber igasuguseid.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?mul savi.. ei sega eriti
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? endal 4 kõrvaauku..kõrva tahan juurde teha.. ma ei teeks kulmuneeti.

27ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Laup Nov 13, 2010 11:16 pm

AnnuOlen

AnnuOlen
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Väga hästi, meeldivad kui on ilusad!
Kuld või hõbe? Pigem hõbe meeldib rohkem!
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Ise igapäevaselt kannan kõrvarõngaid tavaliselt, mõni päev ka kaelakeed, käevõrud eriti ei meeldi, kuid osad vääga ilusad.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Kui inimesel on u. max 2 needistatud kohta(kõrvaaugud ei loe)on suht suva, kui on terve keha neete täis siis on küll rõve ja valus vaadata.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Mul ei ole neete, ainult kõrvaaugud on, vb tahaks nabaneeti, kindlasti ei tahaks mingit kulmu- või ninaneeti.

28ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Kolm Nov 24, 2010 1:15 am

GäL

GäL
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Ehted on ilusad ja muidugi niisama ma neid ei kanna.
Kuld või hõbe? Hõbe,
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Meeldib kanda sellist hõbedat lihtsalt.Teatrisse mineku puhul alati panen mõne ilusa kaelakee. Igapäevaselt kannan pärleid(värvilisi), vahepeal on käekell. Mlle meeldib kui mul käekell on olemas, sest sealt on mugav kella vaadata, pärleid kannan tegelikult harva. Kõrvarõngaid kannan kohe kindlasti, neid ml palju oleneb riietusest,

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Ei meeldi väga needistamine, kui siis nabaneet ja kõrvarõnga augud.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? kõrvarõnga augud aind ja soovin nabaneeti teha ! Ei teeks kindlasti kulmu, huuleneeti. Laughing


29ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Laup Nov 27, 2010 4:40 am

Kkohuke

Kkohuke
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?Ehted on naise nõrkus, nende peale tekib mul paabulinnu effekt.
Kuld või hõbe?Suvel/Kevadel - hõbe / Talvel/Sügisel - kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Armastan käevõrusid, sõrmuseid ning tähendusega kaelakeesid, ise kannan 24/7 tähtkuju kullast kaelakeed, mis on sama vana, kui ma ise ehk siis 15aastat vana, nii nunnu minu arust Smile
Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?Väga armas, muudab isikupäraseks.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks?
Neete pole, kõrvarõnga augud ainult, hetkel ei plaani midagi, kuid tulevikus kindlasti, aga pole veel otsustanud mida täpsemalt, ei teeks endale kindalt korsetti.

30ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Esm Nov 29, 2010 4:49 am

katz

katz
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?Meeldivad
Kuld või hõbe? Kuld
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?kõrvarõngad,kullast kett

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?ise teavad mis teevad.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? nabaneet ja kõrvarüngaaugud
Milliseid kohe kindlasti ei teeks? mitte ühtegi näkku ega keeleneeti .

31ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Reede Dets 31, 2010 4:50 am

TheWildChild


Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Meeldivad, kannan ise ka kogu aeg.
Kuld või hõbe? Pigem eelistan hõbedat
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Ei oska täpselt seletada, millised ehted meeldivad, mingit kindlat stiili polegi, lihtsalt kui näen "seda õiget", siis pean selle saama. Igapäevaselt kannan kaelakeed ja kahte sõrmust- neil on minu jaoks tähendus.
Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Tavaliselt, kui pole üle pingutatud.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Endal on neli kõrvaauku, plaanis oli ka teha vahepeal nabaneet, aga hakkasin kahtlema.

32ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Laup Jan 01, 2011 7:56 pm

KissMyAss


Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse?-Meeldivad ja kuidas veel!Hästi.
Kuld või hõbe?-Mõlemad.Milliseid ehteid meeldib kanda?-Bling-bling,värvilised kettid kõrvarõngad sõrmused (olenevalt tujust,asjaolust) Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?-Koolis kaelakette kõrvarõngaid sõrmuseid (aga mitte kõiki korraga).Kannan selle pärast, et meeldib olla särav, omapärane ja loomulikult mulle meeldivad ehted!
Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?-No kui inimesele sobib siis neetigu aga mitte ülemäära sest siis on juba kole!
Mis needid teil endal on?-Ainult kõrvarõngaaugud.Millised on plaanis veel teha?-Teeks huuleneedi ja paar kõrvarõnga auku.
Milliseid kohe kindlasti ei teeks?.Naba,kulmu,nina ja nibu neete

33ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Püh Jan 02, 2011 6:44 pm

oranzz

oranzz
Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Suhteliselt hästi.
Kuld või hõbe? Hõbe.
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks? Kannan suhteliselt igasuguseid ehteid, käekette, kaelakette ja kõrvarõngaid. Igapäevaselt kannan ma oma hõbedast kaelaketti südamega ja siis kõrvarõngad.

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad? Ega midagi nende vastu ei ole. Kuid kui liiga palju neid on juba tehtud, siis minu jaoks muutub see juba inetuks.
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha? Mul on kõige tavalisemad kõrvaaugud, kuid plaan on teha krõmpskõrvaauku vasakusse kõrva.
Milliseid kohe kindlasti ei teeks? Kulmuneeti, nibuneeti, huuleneeti ja häbememokad jätaks ka puutumata.

34ehted, needid . - Page 2 Empty Re: ehted, needid . Reede Veeb 18, 2011 4:43 pm

Annnnuu-


Silmariivaja
Silmariivaja

Kuidas suhtute ehetesse? Hästii.
Kuld või hõbe?Hõbe .
Milliseid ehteid meeldib kanda? Milliseid kannate igapäevaselt? Miks?Kõrvarõngaid , Sõrmuseid , ja kaelakette:D

Kuidas suhtute inimestesse, kes ennast needistavad?Hästi:D
Mis needid teil endal on? Millised on plaanis veel teha?Kõrvarõngad ja nabaneet:D
Milliseid kohe kindlasti ei teeks?Keeleneeti ja näkku ei teeks mitte ühtegi:D

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele