Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink

Join the forum, it's quick and easy

Muusa
Logi sisse või registreeru! Wink
Muusa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muusa spetsialiseerunud moefoorumiks Smile Kui sind huvitab mood,ilu ja stiil siis liitu.
Logi sisse

Unustasin parooli



Latest topics

» Otsime toimetajaid
by Ann Laup Aug 27, 2011 5:00 am

» Uusi tutvusi ?
by Ann Laup Aug 27, 2011 2:17 am

» Mida viimati sõid/jõid?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:21 am

» Milline on teie igapäevane meik ?
by Ann Reede Aug 26, 2011 2:19 am

» HandicraftESTmk
by merkkka Püh Aug 14, 2011 4:49 am

» Eesti Super Fännilehed
by Felicity Laup Juul 23, 2011 5:14 am

» Kirjuta kinnisilmi oma kasutajanimi :)
by Anxsmzi Esm Juul 11, 2011 2:37 am

» Ka avatarid
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:42 pm

» Vaba teema
by TheWildChild Reede Juun 03, 2011 9:41 pm

» Kuidas oled rahul Muusa kujundusega?
by lots123 Kolm Mai 25, 2011 8:26 pm

TeenVogue

http://www.teenvogue.com/

LookBook

http://lookbook.nu/

Velvet
Velvet

You are not connected. Please login or register

MM-Kättemaks sõbrannale?!

+3
semi
P-R.
lisssu
7 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty MM-Kättemaks sõbrannale?! Kolm Juul 28, 2010 5:52 am

lisssu

lisssu
Admin
Admin

Anonüümne : tere muusatajad ! Mul on suur mure , ma tahaks oma sõbrale kättemaksta ! Asi algab nii , et käime samas klassis ja nüüd 2 aastat järjest on olnud nii , et kui suvevahaaeg hakkab lähene,ma , ta enam ei räägi minuga , ma me oleme solvunud , ja siis minu äritamiseks paneb koguaeg msn pealkirjaks : Suvi tuleb pöörane ! jne . Mulle käib see nii närvidele ja kui sügis tuleb ta vabandab ja oleme jälle sõbrad , ja see suvi ta tegi jälle nii , ta ei räägi minuga , ta ei taha kokku saada , jaa msn pealkirjad on jälle mingid siuksed : Esmaspäeval omas , te olite parimad jne ... Mulle käib see nii närvidele , ja nüüd kui kool üsna varsti algab , tahaks talle kättemaksu korraldada , mis teie arvate ? mis te arvate , on vaja kättemaksu või ei ?

2MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Kolm Juul 28, 2010 8:29 am

P-R.

P-R.
Moderaator
Moderaator

Ära pane neid pealkirju tähele, las kirjutab seda mida tahab. Ja ma arvan et see kättemaks on mõtetu, mida sa ikka teeks? Täiesti aja raisk ja lapsik.

3MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Kolm Juul 28, 2010 1:52 pm

semi

semi
Stiilne
Stiilne

minuarust on kättemaks igal kujul mõttetu, kuna see ei muuda midagi. Sellega näitad ainult välja et oled nõrgem ja annad järgi oma sõbra provokatsioonidele.
Soovitaks oma sõpruskonna üle vaadata, ehk leidub seal palju paremaid sõpru kui tema.

4MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Kolm Aug 04, 2010 6:29 pm

Annabel-K

Annabel-K
Silmariivaja
Silmariivaja

räägi siis talle, et su msni pealkirjad ajavad mind vihale, ja mis teema sul selle solvumisega on.

5MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Kolm Aug 04, 2010 7:17 pm

bbrixu


Silmariivaja
Silmariivaja

ta jääbki siis nii tegema kui sa absoluutselt midagi ei tee . minuarust ta ainult kasutab sind ära ,aga see minu arvamus . räägi temaga msnis pikalt ja siis kutsu ta õue , kui ta keeldub ,või räägib et tal midagi paremat teha , siis lepi mõne muu sõbrannaga kokku näiteks kellega istuksid ja ära talle seda maini ja siis kui ta tuleb pöördub sinupoole , et lepime vms , siis keeldu samamoodi nagu tema .
minusoovitus vähemalt Smile

6MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Reede Aug 06, 2010 3:02 am

kkurnjjau

kkurnjjau
Silmariivaja
Silmariivaja

Kui ta tulb uusti sinujuurde jutuga, et lepiksite ära janii. Siis kindlasti küsi mis pärast ta nii teeb, et terve suvi ei suhtle ja siis jälle koolijal suhtleb.

Kas tal on koolis muiud palju tuttavaid ? Äkki ta kasutab ära, t ta ei pea koolis üksi olema või midagi taolist. Kättemaksu ära küll tee see on lapsik ja allaandja moodi.

Mine kellgi teisega välja, tehke paljupalju nalja ja lõbutsege ja kui on soov nii suur , siis pane ka msn pealkirjaks " ving oli " " parimad olete " jne, midagi , mis näitaks, et sul on ka ilma temata väga lõbus Very Happy:D

palju edu & viimast suvekuud . Very Happy

7MM-Kättemaks sõbrannale?! Empty Re: MM-Kättemaks sõbrannale?! Reede Aug 06, 2010 4:40 am

Mjäu .

Mjäu .
Silmariivaja
Silmariivaja

ma arvan , et sa võiksid ka umbes samasuguseid alakaid panna . Very Happy
aga kindlasti mitte siis , kui see feik on Smile .

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele